Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Najpotrzebniejsze narzędzia do samochodu


kipi

Rekomendowane odpowiedzi

meganecoupe02, ja także mam cały komplet narzędzi (215 elementów,chyba Manesmann),klucze ,śróbokręty,torxy,wszystko,zapasowe żarówki,taśmę,klej do plastików a wszystko tak na wszelki wypadek.... i dziś się przydało ,jak trzeba było w trasie krokowca i czujniki poczyścić :) ponad rok leżały i zagracały bagażnik...jak dotąd ratowały inne marki na drodze..ale kiedyś musi być ten pierwszy raz... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej27r, czytałem o Twoich dzisiejszych wyczynach :)

Tak ogólnie rzecz biorąc, to nie sztuką jest zrobić coś narzędziami, sztuką jest zrobić coś z niczego. No ale że lubimy sobie życie ułatwiać to zawsze lepiej być ubezpieczonym w narzędzia :) Aha, ktoś wyżej pisał o butelce z wodą, tez mam i żaden ptak mi nie straszny, a i fura zawsze czysta pod tym względem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sztuką jest coś zrobić, ale żeby się nie narobić i do tego zarobić :)

a co do kluczy to może zbyt lajtowo podchodzę do sprawy ,ale jak prawie nowe to co się ma zepsuć?? jak już coś padnie to tylko laweta ratuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sztuką jest coś zrobić, ale żeby się nie narobić i do tego zarobić

widać żeś polak...taki mechanik z ASO bym nawet powiedział ;-) ale poważnie, bo dość istotne pytanie padło. Mianowicie:

jak prawie nowe to co się ma zepsuć??

Cewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

^^ Jeżeli chcesz mieć klucze to grzebania i odkręceniu kilku śrubek od czasu do czasu to nie ma sensu kupować na sztuki. Poza tym renufki lubią zaskakiwać więc lepiej kupić komplet w dobrej cenie, niż pojedyncze. Chyba, że zamierzasz grzebać na poważnie, bardzo często będziesz rozkręca różne auta, wtedy opłaca się kupować dobrej jakości klucze.

Nie raz mi się zdarzyło połamać klucz, a śruba się nie ruszyła, ale to była badziewia. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz mi się zdarzyło połamać klucz, a śruba się nie ruszyła, ale to była badziewia. ^^

Mnie też, aż w końcu zainwestowałem w porządne narzędzia: głównie proxxon i trochę jonnesway, stahlson i yato.

W samochodzie zwykle nie wożę narzędzi, chyba że jakaś dłuższa podróż. No może poza kombinerkami i kluczem do kół ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś przydam. Ja polecam mieć zawsze u siebie nóż. W razie czego zawsze można szybko przeciąć pas i uciekać, albo ratować innych. Kiedyś w dużym fiacie woziłem klucz nr 32 pod gumową wycieraczką. To jakby ktoś po drodze potrzebował coś "wybić z głowy" ;-)

Edytowane przez kili1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!