Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

szyba pasażera- coś dziwnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Opisze całe zdarzenie może koś mi pomoże.

Po zakupie megi było wszystko ok ale pewnego dnia chcę otworzyć szybę pasażera a ona niestety zero ruchu w a jak zrobiłem w górę przy zamkniętej to jakby troszkę się ruszyła.

Natomiast szyba kierowcy otwierała się ok ale jak zamykałem auto to uszła z 10 cm i stoi i tak na kilka razy zanim ją zamknąłem. Przez kilka dni tak miałem potem było ok i teraz znowu tylko, że szyba pasażera ani drgnie a moja chodzi normalnie.

Nie wiem czy to jest normalne ale w pierwszej jak i drugiej sytuacji przycisk od podnoszenia

szyby kierowcy według innych jest gorący gdy położy się palec czuć ciepło.

Proszę o pomoc

PS.jestem świeży nie wiem co wybrać model czy meg II phI czy ph II auto jest z grudnia 2005 a pierwsza rejestracja w 2006.strzelam to drugie wybieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze mam cieply/goracy caly ten zestaw przyciskow do sterowania szybami na drzwiach kierowcy. Poza nie dzialajaca szyba w drzwiach pasazera wszystko jesj ok. Musze sie za nia niedlugo wziasc. A co moze byc przyczyna grzania sie przelacznikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was

No i problem rozwiązany

przeczyściłem styki i jak się okazało nadal to samo

Już miałem brać się za rozkręcanie drzwi ale jeszcze woziłem te przyciski i jak przekrzywiałem obudowę mikrostyku która opowiadała za otwieranie w dół to szyby pasażera działała.

Ale po kilku dniach czar prysł przestała działać nawet jak wykrzywiałem na bok.

Więc teraz poszukuję przełącznika sterowania szyb od strony kierowcy wersja Van 2 drzwiowa.

Byłem już na kilku szrotach ale ciężko dostać nawet jak pasuje kostka to nie chodzi musi być podobno od tego samego modelu :mrgreen:

Może ktoś ma na opylenie ten przełącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!