Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

suchy lód - metody na usunięcie wgnieceń bez lakierowania.


ryszard33

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zorientować czy ktoś korzystał z takiej usługi? Jeśli tak to jaki jest koszt takiej zabawy? Zastanawiam się nad tym, gdyż mam 3 delikatnie wgniecenia "parkingowe" po bezmyślnych klientach supermarketów i chciałbym się ich w jakiś sposób pozbyć. A wiem, że ta metoda jest bezbolesna, tylko nie wiem jaki jest koszt tego. Będę wdzięczny za udzielenie mi info!

Pozdrawiam :)

 

ps. Po co zakładasz nowy temat jak znasz metodę. - Prezes

 

(nie chodziło mi o suchy lód - tak na marginesie i tak wogóle to teraz nikt nie odpowie mi zapewne na moje pytanie bo miałem na myśli naciąganie blachy więc mój temat mija się z tematem pt. suchy lód :-/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Wgnieciony tylni błotnik Megi 1 dość znacznie mała awanturka na mieście.

Narzędzia [ptrzebne do naprawy to:

 

1.Troche czasu

2.Piwko

3.Przyssawka do trzymania szyb wielkość stosowna do wgniecenia

4.Przyłożyć w miejsce wbicia

5.Zassac tak jak by sie chiało szybe złapać

6.Delikatnie (Bez mega) siły pociągnąć do siebie a zasysyane powietrze zrobi swoje.

7.Wypić Piwko i cieszyć sie efektem

 

[shadow=cyan:a3b7206454]U mnie nie ma śladu.[/shadow:a3b7206454]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

To święta prawda Easy. Nie majątek a prestiż podnosi. Poza tym jeśli chcesz zarobić to kup domenę a wtedy wszyscy cię znajdą. Wiem coś o tym, bo kupuje u mnie cała Polska.

A na temat. Ładnie to wychodzi :D Mam kilka takowych wgnieceń, więc muszę zainwestować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyssawka to uuówania wgnieceń to przereklamowana metoda - jakoś u mnie nie dało skutku zassane powietrze więc nie wiem jak u innych, ale u mnie wgniecenia nie zniknęły całkowicie. Może na jasnym kolorze nie widac tego aż tak bardzo jak pisał kolega powyżej, ale na ciemnym kolorze równicy nie widac - wgniecenia jak były tak są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!