Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

suchy lód - metody na usunięcie wgnieceń bez lakierowania.


ryszard33

Rekomendowane odpowiedzi

A ile czasu Ty chcesz go przetrzymywać? Przecież kupisz poto aby go użyć. Skoro robota zajmuje tak niewiele czasu to jeden dzień napewno nie roztopi suchego lodu w pudle styropianowym. Zakładając, że auto nie przeszło gradobicia to lód nie zdąży się roztopić przed końcem "napraw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem gdzie można w Chorzowie kupić...

Suchutki to weź sie tym zainteresuj jak masz czas i podaj namiary na chorzów gdzie to mozna kupić to se ubytki polikwidujemy.

ja mam zamiar ta ryse z przodu wyciagnac tym ale nie mam czasu polatac gdzie to dorwac bo wlasnie wyjezdzam na caly tydzien z roboty.

z gory wielkie dzieki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, ciekawe. znalazlem link ale watpie ze we wszystkich tych punktach mozna kupic suchy lód.

http://www.ice.info.pl/index.php?pg=where_to_buy

Pozdrowki

 

[ Dodano: 2007-04-26, 18:43 ]

Messer Polska posiada 4 miejsca produkcji suchego lodu w Polsce:

 

1. Chorzów

2. Środa-Śląska

3. Gniezno

4. Kędzierzyn-Koźle(bloki i granulat)

 

[ Dodano: 2007-04-26, 18:44 ]

Messer Polska Sp. z o.o.

ul. Maciejkowicka 30

41-503 Chorzów

tel. 032 / 77 26 000

fax 032 / 77 26 115

e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dodam temat do obserwowanych i za miesiac zobacze jak wasze wrazenia i moze zaryzykuje...

 

Niewiem - jak rozciaga metal, to rozciaga lakier, powoduje mikro-pekniecia, a woda wienczy dzielo... zniszczenia :-P

 

Jakis pesymistyczny dzien mam - sorry :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamiast tego jest łatwiejszy sposob, przy użyciu suszarki, lub opalarki (ale rozsądnie) i gazu CO2 np z butli do miga, albo gaśnicy, efekt też powinien być ok. blacharze czasem robią to w ten sposób, że grzeją blachę palnikiem, a na nagrzaną woda zimna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robią to w ten sposób, że grzeją blachę palnikiem

 

no taak mozesz sie bawic jak masz stłuczke a nie jak chcesz wyprowadzic małe wgniotki nieniszcząc lakieru!!

 

Maniek adresy miejsc gdzie kupisz suchy lód masz pare postów wyżej ale chyba jeszcze nikt sie tym nie bawił.

 

Ja sie przyznaje ze nie próbowałem bo nie mam nawet chwilki na odpoczynek :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leos jak bedziesz miał chwilę czasu to daj znać. Podskoczymy po ten lód.. bo jak się nie zgadamy to tak będzie ten temat się ciągnął w nieskończoność...

Tylko póki co mam noge w gipsie wiec przez najbliższy tydzień odpada...

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!