Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zmiana nagłośnienia w MEGANE III


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Dzis na stronie RENAULT znalazłem w akcesoriach SUBWOOFER pasujących jak piszą do oryginalnego radia.

CZy ktoś moze juz orjentowal sie jak się montuje owy SUBek ?

A moze ktos juz ma cos takiego, chetnie poslucham jak to gra?

 

[ Dodano: 2009-07-30, 22:29 ]

Znalazłem właśnie na stronie francuskiej dokładniejsze dane.

Bardzo proszę o informacje, przemyślenia co o tym sądzicie.

Widze tylko że pobierane są fotki i nic więcej <ok>

post-15866-1248966080_thumb.jpg

post-1-1248966080_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest podlaczany pod tylne glosniki. Jak wzmaniane to sam jestem ciekaw... nie sadze zeby fabryczne radyjo to uciagnelo...

 

BTW Ostatnio posluchalem jak gra megane z Arkamys sound system... i szczerze mowiac mega sie zawiodlem... Nie specjalnie odstaje od pozostalych systemow fabrycznych... lipa jakas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio posluchalem jak gra megane z Arkamys sound system.

W nowej Lagunie Arkamys daje radę <ok>

W Megance nie będzie szału, bo z przodu jest trudno wstawić większe glośniki nić 130 mm :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lagunie tez sluchalem, co prawda lagune coupe ale mysle ze uklad ten sam jest...

suuuuaaaabo.

 

Srednica glosnikow nie przeklada sie bezposrednio w jakosc, ale jak juz tak sie tym chwala to powinno chociaz ciut zachwycac...

IMHO wysokiej jakosci glosniki w drzwiach, dobrze zamontowane, do tego wysokotonowe jak sie da na wysokosci glowy, do tego delikatnie podbity sub i jest cacy.

Byle nie lupalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!pytanie odnośnie głośników wysokotonowych , czy kupując nowy samochód z nawigacją Carminat TomTom 2009 w wersji Dynamique głośniki wysokotonowe są już montowane standartowo do takiej konfiguracji, czy też trzeba je sobie dokupić?pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to w nowym Megan3 w drzwiach znajdują się głośniki o średnicy 13cm,mam wiec pytanie czy jest możliwość zamontowania głośników wiekszych np.16-17cm?pytam dlatego gdyż w Megan 2 była taka możliwość!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj odwiedziłem warsztat i nastąpiła pierwsza modyfikacja nagłośnienia:

1. przednie głośniki: RAINBOW SLC 265.25 ( 16-ki )

2. Wygłoszenie przednich drzwi matami STP.

Po powyższych zmianach słyszę duuuuzo różnice.

następna dawka już niebawem - będzie to:

1.Wzmacniacz RAINBOW Ipaul 4.300

2 oraz prawdopodobnie - MTX Audio Moduł RE-Q5

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!