Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dziwny komunikat komputera


oko26

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu wyświetla mi się dziwny komunikat w scenicu II, ale do tej pory nie mogłem go przeczytać, a raczej zdążyć go przeczytać no ale dziś ukazał mi się na więcej niż 2sec ale i tak na maksymalnie 4-5sec z sygnałem dzwiękowym i z lampką "stop". Zauważyłem że gdy samochód jest już mocno zagrzany już się to niewyświetla a komunikat to: "Remmel Defect" dodam jeszcze że w samochodzie nic złego się nie dzieje, a komunikatu takiego szukałem wszędzie i nic, są dziesiątki różnych ale takiego nie

 

[ Dodano: 2009-08-29, 23:51 ]

dodam jeszcze że komunikat nie świeci się na tablicy ciągle tylko zapala sie na max 4-5 sec.

 

[ Dodano: 2009-08-30, 08:54 ]

jednak się pomyliłem komunikat to: Remmen Defect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n o właśnie nie wiem. Pochodzenie auta niby Francja, ale ja coś w to niewierze kupiłem jako używane i nie mam pojęcia. Ale po wpisaniu w gogle to jedynie wyszło tak że remmen to coś po szwedzku niby hamulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazesz na 99% miałeś racje, napisałem ze na 99 bo jak doleje płynu to będę wiedział na 100%, ale zaglądałem do zbiorniczka (trudno to dojrzec) to wydaje mi się że rzeczywiście brak tego płynu i to chyba sporo... Tazesz WIELKIE DZIĘKI

 

[ Dodano: 2009-08-30, 10:43 ]

Aha i przy okazji tematu to jaki płyn lejecie w Układ Hamulcowy do Scenica II ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% pomogło dolanie płynu Hamulcowego, dziękuje bardzo bo jak widziałem napisane "defect" to myślałem że już coś sie posypało. Komunikatu już nie wyświetla.. A i przy okazji właśnie dziwią mnie Holenderskie komunikaty, wiesz może jak to można przełączyć-czy da się samemu czy serwis tylko, a może przy pomocy elm 327 mozna cos takiego zrobić?

 

[ Dodano: 2009-08-30, 23:09 ]

Czy w moim scenicu z 2003r bedzie możliwość przełączyć sie na J. Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w moim scenicu z 2003r bedzie możliwość przełączyć sie na J. Polski?

Ta możliwość jest w autach od 2006 roku, u Ciebie chyba najlepszy wybór to angielski, w ASO Clipem to zrobią bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski wejdzie do wersji po lifcie. We wcześniejszych wersjach nie da rady.Dlatego ja mam english,bo francuskiego w ogóle nie rozumiem. A gdybyś uparł się na polski,to potrzebna byłaby wymiana wyświetlacza.Jeśli się mylę,to niech koledzy mnie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to za dużo zachodu, myślałem że wystarczy dograć jakiś plik językowy i wszystko, a to jednak nie takie proste :), no ale przynajmniej wiem na czym stoję i przynajmniej zmienie na Angielski

 

[ Dodano: 2009-08-31, 22:09 ]

Aha.. i wielkie dzięki za odpowiedzi, wcześniej jeździłem Reno Megane 1,4eco i tam niebyło tyle nowości :) była pusta, ale za to 3 lata bez awarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!