Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

renault laguna 2 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

witam( jezeli zamiescilem temat nie tu dzie trzeba to przepraszam :mrgreen: )

mam takie pytanie a wlasciwie prosze was o rade zastanawiam sie nad kupnem Renault Laguna II rocznik 2002 badz wyzej mam na to 20tys i tu zaczyna sie problem jak naprawde jest z tym autem jakie sa opinie? bo wszedzie czytam ze to auto awaryjne ale jak jest naprawde? warto to kupic czy nie??? jezeli nie to jakie auto najlepiej kupic za taka sume???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą lagunę to sobie odpuść lepiej . to chyba najgorsza renówka w dziejach tej firmy.

co się psuje hmm .... łatwiej by wymienić co się nie psuje . fakt że wygodne i wyposażone to auto jest ale to jego jedyne zalety

mając 20 tys. szukaj raczej auta w dobrym stanie technicznym i pewnej przeszłości ale raczej nie nastawiaj się na jakiś konkretny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robdol, nie powielaj schematów :evil: Mi tez sie obiło o uszy,że scenic 2.0 16v to najgorsze pagło jakie wymyslono :mrgreen: (żart)

70% Lagun latało we flotach i stąd ta opinia...mają na dzisiejszy dzień przelatane po 300-400tys km(te same na OtoMoto max 160tkm ;-) to dlaczego mają sie nie psuć???

Trzeba szukać,szukac i jeszcze raz szukać z tym,że za 20tys to na pewno nic dobrego sie nie trafi.

Koledze paradoks radzę zajrzeć na Renault Laguna Klub Polska,tam się na pewno więcej dowiesz niż na megane.com.pl na temat lalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w serwisie, to większość problemów wynika z oszczędności właścicieli tych aut, oraz głupoty. Klienci nie wymieniali nic na bieżąco, dopiero gdy samochód przestawał jeździć to pojawiali się w serwisie z błaganiem o ratunek bo inni mechanicy rozkładali ręce. waldek708 ma rację, wiele aut jest już mocno dojechanych za granicą, a u nas handlarze je picują do sprzedaży itd. Ja bym chętnie kupił taką Lalę, bo komfort jest super, prowadzenie też, a wygląd kombi to dla mnie bajka ;) , ale dla mnie jeszcze trochę za bardzo tatusiowaty ten sprzęt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę tu taki paradoks, że kol. paradox2604, na forum fanatyków meganki i scenica pyta o inne marki albo lagunę. Tu raczej konkretnych podpowiedzi nie otrzymasz, brak tu takich osób, no poza dwoma ............. ale Oni już się w temacie wypowiedzieli :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powielam schematów mówię o autku w rodzinie które z przebiegiem 105 tys. z uczuciem nieopisanej radości posłaliśmy do ludzi :mrgreen:

w aucie w międzyczasie popsuło sie:

sprzęgło, wysprzęglik

tłumik i plecionka

alternator,sprężarka klimy

łożyska dwa z przodu i jedno z tyłu

padło też wspomaganie przestały działać zegary i nie szło parę razy wejść do auta -usterki zamków

fakt że większość tych rzeczy poszła na gwarancję ale ta nie trwa wiecznie wiec auto dostaje krzyż na drogę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie w międzyczasie popsuło sie:

sprzęgło, wysprzęglik

tłumik i plecionka

alternator,sprężarka klimy

łożyska dwa z przodu i jedno z tyłu

padło też wspomaganie przestały działać zegary i nie szło parę razy wejść do auta -usterki zamków

z wymienionych przez Ciebie rzeczy oprócz tłumika mam resztę orginalną....2002 rocznik,230tkm przejechane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał Meganki II - jest w miarę komfortowa, przeważnie dobrze wyposażona i ze względu na opinię aut na "F" ( :evil: ) przystępna cenowo. Będziesz jednak musiał troche dołożyć do tych 20tys.

Z innych marek zastanowił bym się nad Focusem, jeździłem takim w dieslu i przyznam że to całkiem przyjemne auto.

W rodzinie jest jeszcze mazda 323 99r - technicznie nieźle, ale wnętrze to porażka, nawet nie będę opisywał bo szkoda klawiatury. Po lifcie wiele się nie zmieniło. Dopiero Mazda 3 się poprawiła, ale to już nie te pieniądze.

Jak byś szukał Megany, to przy okazji zerkaj na Lalunię II, można znaleźć ładne egzemplarze na allegro.

Ja w planach mam właśnie Megane II lub Lagunę II po lifcie, oczywiście 1.9 dCi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!