Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

LEDy do jazdy dziennej


conrado

Rekomendowane odpowiedzi

Może się narażę ale każdy ma prawo do własnego zdania ;)

Dla mnie te ledy to straszna wiocha,jeszcze neony pod podłoge i gotowy pojazd kosmiczny.Ładnie to wygląda w nowych autach typu audi,mietek, bejka czy nawet opel.Kolejna moda na tjuning....jak to wygląda w megance która ma załózmy 10lat...przeciez wiadomo,że tegoo nie "wymyśliła fabryka".

Osobiście bym tych świecidełek nie zamontował do swojego autka ale to moje prywatne zdanie(nie linczujcie mnie ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708,

wiesz ja powiem tak kazdy robi to co lubi i mu sie podoba kazdy ma inny gust wiec wiesz ty masz takie zdanie a kto inny inne i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje to wolny kraj ;)

mi tak osobiscie sie podobaja ledy ;) daja fajny efekt i mozna rozpoznac szybciutko swoj samochodzik ;) jesli ktos po ciebie przyjechal niz po imprezce ;) ;-)

 

Proszę zapoznać się z regulaminem forum i zasadami pisania postów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daja fajny efekt i mozna rozpoznac szybciutko swoj samochodzik jesli ktos po ciebie przyjechal niz po imprezce
oj kolego..niedługo właśnie rozpoznam swój samochodzik po tym,że nie mam ledów.U nas w mieście wszystkie calibry,stare bejki i golfy juz je mają.Nie myślałem,że zacznie się na nie moda u właścicieli meganek. ;)

Mi też sie podobają ledy ale według mnie nie pasują do starszych modeli aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec co ma ledy zamontowane nie w swiatlach jak kolegakristofer35, tylko tak luzno na zderzaku i czy mial kontorle i pouczenie od smerfikow badz mandat bo ja sie teraz zastanawiam czy do samochodu ich nie wczepic na podswietlenie tylnych siedzen bo czasem sie przyda w nocy jak cos komus wypadnie ;) prosze o wypowiedz czy ktos juz tak zrobil badz ma zamiar

2gw7rkw.jpg

na forum można pisać z polską czcionką - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Myślę że niema się co stresować każdy ma swój gust.

Myślę że nie zrobiłem wieś tuningu.

Lampy w dzień naprawdę się lepiej prezentują i myślę że przy najbliższej okazji zobaczycie.

A tak swoją drogą to nie myślałem że tymi fotkami zrobię echo w tym Temacie.

 

[ Dodano: 2009-10-28, 22:11 ]

Witam robo12121 Co do montażu na zderzaku to się nie wypowiem ale co do tylnych siedzeń to myślę że jak najbardziej ja i kolega leman666 mamy takie zrobione i powiem że efekt efektem niczym z laguny II ale i bardzo bardzo funkcjonalne. Ja takie montowałem więc jak masz pytania techniczne to wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robo12121, aby uskutecznic podswietlenie na wypadek "jak komus cos wypadnie" polecam wymianę żarówek na ledy - zarówno na podsufitce jak i w drzwiach. Jasno będziesz miał jak w kościele. Nie ma potrzeby montować żadnych innych doświetleń tylko uskutecznić to już istniejące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jechałem na samych ledach nic się nie czepiali. tak że myślę że jest ok.

 

To się dziwię, nie tyle o ledy ale o to że jechałeś na samych postojowych (ledy w tych lampach to postoje) i za ten fakt powinien być już mandacik :-P Widać w tym dniu mieli na co innego zwracać uwagę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!