Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiana radia seryjnego na inne.


Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie amen, bo niedługo ja się pochwale innym radiem, choc juz obecnie korzystam z innego. Mysle, ze w poniedzialek juz bede mogl wrzucic fotosy :-D Oczywiscie kase, ktora musialbym przeznaczyc na interfejs dolozylem do radia. A pilot będzie IR, w postaci karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miesiąc po zmianie radia dokupilem glosniki... moze nie ten wątek ale sie pochwale :-D

Na przód poszły Alpine SPE-13CS ze zwrotnicami

 

spe-13cs.jpg

Na tyl Alpine SXE-1325S...

 

SXE1325S.jpg

Gra narawde super.. :) poelcam!

Tylko interfejs mi nie dziala a kable wszystkie sa dobrze podlaczone ?!! :evil:

 

Krzychu a u Ciebie jakie grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przednie fabryczne 16,5cm+tweetery, z tylu Pioneer'y z metalizowaną membraną, rarytasowy model o mocy 60W RMS 16cm, bardzo fajnie grają (ale pod wzmacniaczem) i mają duży skok + subwoofer Earthquake 12" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem megi II bez radia z zaślepką, dokupiłem oryginale radio i jest za małe do dziury ! do okoła jest szpara i mam takie pytanie czy ta ramka

http://www.allegro.pl/item217847831_ramka_renault_megane_ii_modus_f_vat_super_cena_.html

będzie pasować do oryginalenego radia megane II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja do scenica 2005 dałem radio sony CDX-GT616U do tego interfejs cena okło 350 pln i działa sterowanie w kierownicy i wyświetlacz ale tylko radio płyta albo USB nie ma na wyświetlaczu. Do tego głośniki JBL i można wreście coś posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Podepnę się do tematu :)

Czy przykładowo CD z PhII będzie działało poprawnie w phI?

Czy są jakieś sprawdzone radyjka, współpracujące ze sterowaniem i wyświetlaczem?

Widziałem w SPRZEDAM takie, ale się spóźniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przykładowo CD z PhII będzie działało poprawnie w phI?

Tak, ale musisz zmienić instalację od radia, wyświetlacz, pilot chyba też. Jest o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam. ja mam problem odnośnie montażu radia pioneer DEH-P6800MP w megance II.

wyjalem ladnie radio fabryczne, zadowolony probuje wlozyc polkieszen, a tu niemiła niespodzianka - kieszeń nie chce zmieścić się w otwór po fabrycznym radiu.

zastanawiam się teraz, czy może będe musiał bawić się w poszerzenie tego otworu.. czy może w jeszcze inny sposób zamontować kieszeń wewnątrz deski, żeby radio siedziało stabilnie w niej... może macie jakieś patenty na montaż innego radyjka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!