Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1,9 DTI gdzie szukać oznaczeń silnika


makog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie nabyłem Meganke z 2002 roku z silnikiem 1,9 DTI, i chciał bym zapytać gdzie mogę znaleź oznaczenia silnika, bo do końca niewiem ile ten silnik ma mocy, doczytałem na necie ze te silniki były w dwóch wersjach jedne 80 KM a drugie 100 KM, więc stąd moaje zapytanie, gdzie znajdę oznaczenie silnika ??. Z góry dziekuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniejsze wersje dTi byly slabsze, ciekawe dlaczego ... ? Zeby ludzie dCi kupowali. Oj cos chyba z tym odczytem poprzez VIN jest nie tak. Bo ja mam trzecia pozycje "1", a mam wersje 98KM bo byla tylko jedna wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój win to VF1BA1U........, i mam teraz jeszcze jedno pytanko, czy kupując rorząd wystarczy podac ze to jest silnik 1,9 DTI z 2002 roku, bo wyczytalem na necie ze te silniki maja jeszcze jakieś oznaczenia typu FQ9...., sory za moje lamerstow ale je to moej pierwszy renault, nie wliczjac tego ze kiedys miałem Dacie do której wpakowałem silnik z reno 9 :mrgreen: o pijemnosci 1,4 nikt wtedy nie kumal czemu moja daczka ma takiego kopa heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam teraz jeszcze jedno pytanko, czy kupując rorząd wystarczy podac ze to jest silnik 1,9 DTI z 2002 roku

 

jak szukasz rozrzadu to polecam firme Agena -tychy, kupowalem u nich pare rzeczy do mojej megi i clio ceny maja bardzo atrakcyjne i jak nie chesz tam jechac to ci wysla »

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

Thanks za szybką odpowiedź, bo tak szczerze żadna osoba (czyt. od przeglądu tech. po ASO - nie była w stanie poprawnie odpowiedzieć, nie mówiąc o sklepach z częściami). Najwięcej odp. szły w kierunku 98 KM. Jestem przed wymianą rozrządu, więc takie dane są wartościowe. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!