Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z kartą i francuskie menu (wiem,wiem


Rekomendowane odpowiedzi

krótko i na temat. mam dwa problemy :

 

1. nie zawsze zaskakuje mi karta. nie moge zamknac i otworzyc samochodu. tak jakby z zewnatrz nie chwytala. bo po otwarciu kluczykiem w srodku wszystko gra. nie wiem czym to moze byc spowodowane? moze tym, że przez kilka dni samochod stał na ulicy i nie byl uzywany, wilgoc!? jak sie mocno wcisnie guziki na karcie w odpowiednim miejscu to zaskakuje...ale tez nie za 1 razem tylo za 3-4...

 

2. moze ktos podrzucic linka do wyjasnien francuskiego menu? bo mam jeden komunikat ktorego nie ma w mojej instrukcji i za cholere nie wiem co to moze znaczyc. napis pojawia sie czasami przy wylaczaniu samochodu. jak raz nacisne start/stop to sie pojawia ten napis (nie pamietam jaki :mrgreen: ) i jak nacisne drugi raz to auto sie wylacza i blokuje kierownica...a nie tak jak zawsze po wyjeciu karty nastepuje blokada...

 

PLS O POMOC!:P

ciemny Jaco!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jak sie mocno wcisnie guziki na karcie w odpowiednim miejscu to zaskakuje...ale tez nie za 1 razem tylo za 3-4...

wymień baterię i tak jak koledzy piszą zobacz czy ten problem występuje wszędzie czy tylko jak parkujesz w określonym miejscu - czyli zakłócenia.

Ale z tego co piszesz to wygląda na problem z pilotem/przyciskami

... sie pojawia ten napis (nie pamietam jaki :-) ) i jak nacisne drugi raz to auto sie wylacza i blokuje kierownica...a nie tak jak zawsze po wyjeciu karty nastepuje blokada...

dobrze by było znać ten komunikat po francusku żeby go przetłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!