Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Może temat trochę dziecinny ale co tam...

Ja najszybciej na niemieckiej autostradzie jechałem swoim scenikiem 200km/h na lpg (wskazanie licznika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180km/h i jak powyżej, przyspieszał dalej (niestety nie poznałem jeszcze możliwości zawiasu. Poznaje powoli). Myslę, że te 190km/h - 195km/h da rade. Ale moja to R19 więc się nie liczy :-P

 

P.S.: R19 1.8 16V z silnikiem iF16 leciałem 205km/h...żadna rewelacja (jechać tak szybko) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 km/h i chyba nie wiele więcej już by się dało. Miałem zalane V-power - ciekawe czy coś pomogło :mrgreen: Ale bicie rekordów już mi przeszło od kiedy na obwodnicy Ostrowi Maz. zaczeło regularnie śmigać nowe mondeo :lol: secret POLICE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190kmph (katalog rzecze: 170kmph) na autobahn'ie Heidellberg > Frankfurt

 

po wczesniejszej zmianie na 16" z obliczen licznik teraz powinien mniej pokazywac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 udokumentowane zdjęciem z statycznego stróża prawa hihihi pierwszy i ostatni raz tak szybko teraz wiem ile to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypominam, ze w Polsce na drogach publicznych max to 130 km/h !

 

He he :mrgreen:, nikt przecież do tej pory nie napisał że tą prędkością jechał w polsce :lol:

Ja ma taki głupii zwyczaj że musze sprawdzic ile moje auto pójdzie i wynik mojej megi to 180 (wg licznika) i ni eprzypuszczam zeby poszla wiecej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to temat, w którym padnie najwięcej kłamstw ;-)

moim swiadkiem moja dziewczyna, ze nie lubi aut to jest wiarygodna :mrgreen:

 

Panowie, przypominam, ze w Polsce na drogach publicznych max to 130 km/h !

dlatego testowalem w niemczech u szwagierki :lol:

 

Ja ma taki głupii zwyczaj że musze sprawdzic ile moje auto pójdzie i wynik mojej megi to 180 (wg licznika) i ni eprzypuszczam zeby poszla wiecej :lol:

mam to samo, musze poznac auto od zera do vmax zeby wiedziec co potrafi, raz, moze dwa i tyle, wtedy znam autko na wylot, jeszcze jakas jazda po kretej drodze, samemu, w niedziele wieczorem, zdala od ruchu, w zimie na sniegu i lodzie i tyle :lol: przynajmniej wiem kiedy sie "zmieszcze" a kiedy lepiej poczekac.

i tez nie sadze zeby moja poszla juz cokolwiek wiecej, pedal byl w podlodze :lol: i tak smiesznie doszla dosc zywo do 190 i koniec, zaparla sie i wiecej "NIE! :evil:" :) choc odciecia nie osiagnela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!