Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

jechalem 155 moze troszke ponad.

W książce pisze V-max 158 czyli chyba moja megi przy przebiegu 160000 nadal jest w niezłej kondycji.

Dodam ze było lekko z górki ale tylko leciutko.

Pochwalcie się ile wasze 1,9D poleci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie, wątek "kto ma dłuższy p....rędkościomierz" :mrgreen: :lol:

 

Tu ogólnie szybka jazda to drogi sport, więc nie za bardzo jest gdzie sprawdzać :lol: na kawalku autostrady nocą, gdzie wiem, że nie ma kamer, przycisnąlem raz do niecalych 100mph i odpuścilem, mimo, że się wciąż rozpędzal - mam biologiczny uklad ostrzegawczy ustawiony na 85mph, więc uznalem, że zupelnie wystarczy :lol:

 

Wg katalogu z E7J powinienem móc pojechać 106mph - i wygląda, że to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (no i oczywiście Panie)

...

zastrzele was. 130 km/h. Ogranicznik mam w głowie :mrgreen:

 

To nie ten wątek tu piszemy o v-max meganek a nie uzytkowników :lol:

 

Popieram twoje podejście bo i ja generalnie staram sie jeżdzić zgodnie z przepisami (+10 do prędkości "sugerowanej" w czerwonym kółeczku), ale jak już wcześniej napisałem sprawdzić auto muszę podobnie jak to podkreślił kolega DrNO

(żebyście sie nie czepiali - jeżeli jakiś bałwan postawi na ulicy ograniczenie 20 uznaję że to tylko jego marzenie o długości i jade 45 ).

 

pozdro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ten wątek tu piszemy o v-max meganek a nie uzytkowników

 

Poniekąd to v-max mojej meganki choć wg fabryki to ~ 200 km/h.

Moge za to cie zapewnić że osiągnięcie pierwszej setki żadko u mnie znacznie przekracza 10sek... 8-) No chyba że gnije w korku..... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do łamania przepisów to w życiu dostałem tylko 3 mandaty:

-jeden za prędkość

-jeden za brak świateł

-jeden za jazdę pod prąd na wstecznym na uliczce jednokierunkowej z zakazem ruchu :mrgreen: (wytargowałem zniżkę studencką - 100zł bez pkt)

 

ten ostatni to jedna z moich ulubionych anegdot :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!