Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Moja renia 1ph2 K4M 190 naA4 katowice-zabrze, sprawdzalem tylko dla testow, normalnie to nie przekraczam na a4 140, pozniej juz mi sie serducho kraje jak moja kruszyna prosi o litosci z obrotami. z tego co wiem to V-max to 205 ale raczej nie bede sprawdzal czy to prawda

 

mały OT

ja w zyciu dostalem tylko 2 mandaty jeden za predkosc 50zl jakies 4lata temu i drugi za podlewanie drzewek tez 50:) jaies 2 miesiace temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mało, ponieważ tutaj posiadacze 1.5 dci o mocy około 80 koni chwalą się że a to 190 a to 205... dlatego martwie się, czy moje auto aby sprawne w pełni...

 

edit: dodam jeszcze, że jechałem sam, z wyłączoną klimą, pusty samochód, opony rozmiar standard (nowe fuldy jakieś tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 km/h i to na takiej drodze że sam się później wystraszyłem. Ale jak na ten silnik to jeszcze nie koniec. Sam czułem że jeszcze się rozpędza a i na www.youtube.com jest masa filmików na ten temat i jechali tam ok. 215 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do predkosci to nie powietrze jest wazne, ale stan, jakosc i przystosowanie technologiczne jest ZNACZNIE lepsze na zachodzie. w PL mam ciarki przy 160, bo auto plywa jak chce na autostradzie. w Niemczech 190 to byla tylko kwestia tego zeby sie rozpedzic. auto rowniutko cielo do przodu, bez "niespodziewajek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym powietrzem to chyba nie zauważyłeś ironii...

rozumiem, że chodzi Ci o "przystosowanie techniczne" dróg

nie wiem czy jechałeś kiedyś obwodnicą Białobrzegów (trasa nr 7 Radom-Warszawa), tam droga jest naprawdę równa, standard zachodni, tyle, że tam jest parę wzniesień i dolin, dlatego mogłem nie zdążyć się rozpędzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój CLASSIC (K7M)śmigał 205km/h - według licznika

 

Aktualny Combiak (KA04) wycisnołem 195km/h nie było to chyba wszystko ale wolałem wcześniej wyhamować. Pewnie dużo więcej by nie poszła, ale zawsze zostaje w świadomości fakt że może jeszcze coś :) Raczej rekordu poprawiać nie będę :)

 

Jedyny dowód prędkości jako mam to zaświadczenie od pana władzy na prędkość 182km/h :/ Dodam ze takie zaświadczenie drogo kosztuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi II 225km/h A4 Kraków-Katowice

 

Przecinaki:

Seicento Van 185km/h - budzik zamknięty i ciut za :) (moja firmówka) A4 Kraków-Katowice

Tico - 170km/h na budziku jest 160 :shock: obwodnica Łagiewniki - Wieliczka

 

Mandaty:

- Seicento za prędkość w Rabce było do 60km/h jechałem 96km/h - mandat 200zł bodajze 2ptk. Czas dojscia do policjanta 1:30sec

- Mruganie długimi że stoi policja 200zł 2ptk.

- Jazda bez pasów i przejazd na zakazie koło G.Krakowskiej ul.Pawia nie chciało mi sie skręcać w Basztową :) Miałem fart bo policjant kazał mi wybrać za co mnie ma ukarać, wybrałem pasy. A policiant: "bardzo dobry wybór" poczułem sie jak w teleturnirju jak bym coś wygrał :) i ofkors dmuchanko (ps: ustniki są rozbieralne można wyciagnąć z niego kulke "zawór zwrotny" i wtedy wciagać powietrze a nie dmuchać. Sprawdzone bo tak ost zrobiłem, byłem w kolejce do dmuchania wiec miałem chwile na zabawe. Oczywiście byłem trzeźwy)

 

Mandaty które macie w domu (nawet te z przed pół roku) możecie wymienić w Jeff's na darmową pizze w G.Kazimierz w Krakoofie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meganką rozbujałem się raptem do 170 km/h ale co to był za wyczyn w poruwnaniu ze 160 km/h Deawoo Tico "GT" na trasie Gorzów Wlkp - Zielona Góra na wysokości Świebodzina gdzie zostałem zepchnięty na pas awaryjny w koleiny to był skok adrenaluny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!