Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Meganka I na trasie z Warszawy do Krakowa jest fragment 2 pasmowej drogi ekspresowej- nie mam pojęcia jaka to jest miejscowość...udało mi się rozpędzić do około 170-180 km/h. Dalej się bałem bo opony zimowe maja atest do 190 km/h. Przy takiej prędkości o dziwo nie zwiało nart z dachu...Swoją drogą jestem ciekaw do ilu dala by się rozpędzić bez bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wstyd się przyznać, ja swoja 1,4 rozpędziłem do 180km/h w drodze na lotnisko w Pyrzowicach. Ale trzeba by było to powtórzyć z gps-em na pokładzie. W poprzednim aucie (seicento) przy licznikowej prędkości 150km/h, a gps pokazywał 140km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekmegi, wiem co masz na myśli, ale wypadek może zdarzyć się w każdej sytuacji. Możesz Ty jechać w porządku a w Ciebie wjedzie ciężarówka i co wtedy?

Nie czepiam się, ale trzeba wszystko brać pod uwagę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura chłopie - można bezpiecznie jeździć 160/200 dobrym autem i po dobrych drogach, a to że u nas takich nie ma to już inny temat. A wypadki to nie wina prędkości tylko jej niedostosowania do panujących warunków i umiejętności kierowcy. Niedzielny kierowca jadący 60/100 na autostradzie stanowi większe zagrożenie, niż doświadczony jadący np. 160-180.

 

Zapewniam Cię, że prawie każdy tutaj sprawdzał ile jego auto "wyciągnie" i zrobił to w bezpiecznych warunkach - bo właśnie o to chodzi, żeby prędkość dostosować do panujących warunków. Sorry za offtop - teraz na temat: max. 200 navi pokazywała 193, pusta A2 w stronę Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!