Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

adam to chyba masz bardzo duże przekłamanie, bo Megane II 1.6 16V ma maksymalną prędkość 193 km/h bez żadnych przeróbek.

 

Tak tylko że to co producent podaje można sobie w D... wsadzić. Tak samo jak 0-100 bzdury podaje tak samo jak prędkość max. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niemieckiej autostradzie w dogodnych warunkach

nie zwróciłem uwagi na ten fragment postu.Czy to było z dobrej górki i czy kolega miał możliwość rozwinąć żagiel????

:) :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiker - wysysają to sobie z palca? Daj spokój, to są dobre dane. Nie jechał 230 km/h na pewno. Najlepszy do sprawdzenia REALNEJ prędkości jest GPS i basta. I mi tutaj nie wyskakuj z bajkami, że kolega mógł jechać naprawdę 230km/h, bo wskazania licznika, a prawdziwa prędkość to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie - kolega wyraźnie napisał że "licznikowe" i tego trzeba sie trzymać.

Ja jak tankowałem do pełna PB to mi licznik pokazywał 3/4 tylko dlatego że poprzedni właściciel grzebał przy licznikach i wskazówke niechcący "kopnął" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Fajny temacik :):) moje osiągi Renią to 200 km/h na gierkówce od Rzgowa do zjazdu na piotrków to odcinek około 50 kilometrów,ale moje odczucie jest następujące pomimo dobrego zawieszenia,oryginalne felgi 13 i katalogowe oponki to zbyt duża prędkość na ten samochód albo na te drogi,nawet w najmniejszych koleinach robi wrażenie niestabilnej lubi nią bujnąć ,moje wrażenie jest takie że jest zbyt lekka, nie wiem jak innym ale brakuje mi 6 biegu przy większej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

brotherfront, powinna się zebrać do 200km/h bez żadnej łaski.

Piszesz,że Twoje max to 180km/h i pytasz się o radę.Może być turbina,Egr,przepływomierz powietrza, filtry itp -ciężko cokolwiek doradzić bez jakiejś podpowiedzi <czerwona>

 

odpowiedź padła, dalsze pytania o przyczyny stawiać w odpowiednich tematach na forum - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!