Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze zaznaczyl MrTea na samym poczatku - temat rzeczywiscie bardzo dziecinny.

Miejmy nadzieje, ze nikt z miskow sie nie pokusi o identyfikacje i zebranie tych wszystkich przyznan sie do winy :mrgreen:

 

Ale zeby nie bylo OT - M2ph1 1.6 16v: max 120km/h na A2. M2ph2 1.5dCi: max 110km/h na ktorejs z ekspresowek (nawet nie pamietam co to bylo).

Ze niby to nie osiagniecie? Coz, czytajac czesc postow powyzej to mam wrazenie, ze jednak jest - trzymac sie przepisowych predkosci gdy "kusi by depnac" :)

 

PS. Tak, to ma byc prowokacyjny post! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja Ładziura Megane by Renault z kołomi 225/18'' i świecącym "czek indżekszyn" wyciągła na A4 190km/h liczkikowo a według navi 182 na prostej.... a kiedyś swego czasu ale to było z góry dokręciłem ją do około 210 licznikowe ale nie wiem dokładnie bo wolałem patrzyć na drogę niż na licznik ;-), jednak to był szczyt głupoty z mojej strony po głębszych przemyśleniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka tez moge se zrobic :mrgreen: ja jechałem 170 pewnie by dociagneła do licznikowych 200 ale pamietajmy ze ze wzrostem predkosci rosnie tez procent bledulicznika np. przy 100 wynosi 3% a prze 200 juz 15%albo wiecej a na wskazania licznika maja tez wplyw oponya 240 przy 1,4 to chyba z dobrej górki i z jeszcze lepszym zaglem :) no coz ale niektórzy maja taka wyobraznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Meganeczka pojechała 195km/h na pokładzie ja i moja kobietka oponka 175/70/13 Yokohama :mrgreen:

 

Autostrada A4 wjazd za strzegomiem w kierunku wrocławia jechałem za passatem b6 2.0 tdi 140 KM i przy 195 mi odszedl niestety :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , jestem pod wrażeniem tych prędkości .

Mi udało się rozbujać jedynie do niecałych 165 km/h , kilka razy próbowałem na autobanach w Niemczech , niestety w okolicy 4300 obrotów komp odcina paliwo.

Denerwujące , bo prędkościomierz jest do 250 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;p

 

Mnie się na A4 z górki i z wiatrem (i to całkiem poważnie), z czterema osobami na pokładzie, udało moją megankę rozpędzić do 200 km/h. :mrgreen: Tzn. tyle było na liczniku - nie wiem jak bardzo skłamał. ;] Ale było ostro. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!