Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sonda ile wasze Megi mają przebiegu i czy t


tilf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że ilu właścicieli tyle opinii a o Reniach i ich awaryjności a dodatkowo nasi koledzy i koleżanki z śmigającymi autami Made in Germany robią nam ciągle złą reklamę proszę was o wzięcie udziału w mojej sondzie pytania to:

 

- jakie macie silniki ile maja przebiegu i ile z tego wytrzymała turbina, i może jeszcze wtryski.

 

Będę pierwszy;

:-)

Megane II ph II 2006r 1.9 130PS 124 000 km turbina i cały silnik tyle samo i bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilf, to tak jak moja - Megi II phII 2006r 1.9 130PS tyle że 110 000 km Kupiłem ją na początku listopada. na razie wszystko OK :-) śmiga jak opętana. Oczywiście jest już po wymianie płynów, oleju(pod FAP-a) i rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tilf, może zamiast sondy stworzyłbyś ankietę nad tematem,wtedy by się tylko klikało na tak albo nie i sprawa jasna.Znając życie ten temat będzie miał niedlugo 20 stron i ciężko będzie to wszystko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708 masz rację ale tak każdy może coś jeszcze od siebie dodać. Jednak upierał się nie będę możemy zrobić tak jak mówisz. Poczekajmy chwile zobaczymy jak się temat rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 150 tys, w tym 90 tys. na gazie. Wymienione łożyska przód i tył, tarcze hamulcowe z klockami i przeguby w układzie kierowniczym oraz rutynowo po 5 latach rozrząd. A czeka mnie uszczelka pod głowicą (mam nadzieję, że tylko ona) chociaż w serwisie twierdzą, że wszystko jest w porządku.

Zapomniałem o wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renault megane II 1.9 dci 178000 mam ją około miesiąca i jeździ , a na fakturach nie widziałem wzmianki o turbinie czy wtryskach więc myślę , że są od nowości . Natomiast Renault Megane II 1.5 dci 115000 mam ją już 4 lata z turbiną ok, wtryski ok ,ale elektryka trochę siada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane I ph II 2000 r. 1,9 DCI 172000 km, kupiony w Niemczech ze stanem 140000 km - brak informacji o naprawie silnika, jest OK, przy 145800 zmieniłem rozrząd, elektryka również bez problemów, o turbinie mogę pomału myśleć (ocena mechanika) - póki co jeździ się super. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W moim poprzednim Megane II 1.9Dci przy 156tys miałem wymianę turbo, przy 165tys miałem wymianę wtrysków, przy 180tys pękła mi głowica :-( :-( :-) Mimo to zaufałem marce i kupiłem nowego Megane :-):-) Obecnie 11tys przebiegu i ani myśli o serwisie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!