Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 2007 rok - Radio nie działa, wyświ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od kilku miesięcy posiadam Renault Megane II 2007 rok i nagle dziś po nocy -10 stopni radio przestało działać a wyświetlacz od radia cały czas świeci (wyświetla tylko godzinę i temperaturę) świeci również po wyłączeniu samochodu i zamknięciu go. Proszę o wskazówki gdzie szukać usterki - bezpieczniki są ok. Dzięki serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sory ale podepnę sie pod ten temt aby nie zakładać nowego, chciałem zresetować radio ale bez odłączania akumulatora, w końcu jest bezpiecznik opisany jako radio, niestety jego wyjęcie nie rozłącza radia, to w końcu do czego ono jest podpiete ? Radio oczywiscie sobie wyjmę i odepne wtyczkę ale czy taka sytuacja jest prawidłowa ??????

 

Już wiem, bezpiecznik radia wyłącza gniazdo zapalniczki, natomiast radio wyłącza bezpiecznik COUPE CONS (przy okazji resetując swkazania komputera)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie,

 

Nie chcę zakładać nowego tematu gdyż mój problem jest podobny ( megi z 2004 roku ) jednak wystąpił po włożeniu płyty z nawigacji ( carminat z monochromatycznym wyświetlaczem ) w celu ustawienia zegarka. Na wyświetlaczu pojawił się napis żeby nie wyłączać radia, tak uczyniłem... Po około 10 minutach płyta sama wysunęła się i od tej pory wyświetlacz pokazuje tylko godzine i temperaturę, jak wkładam płytę audio to zaraz ją wyrzuca natomiast jak włożę płytę z nawigacji to mieli się w środku przez kilka sekund po czym milknie ( zostając w środku ) i żaden przycisk w radiu nie reaguje poza wyłączeniem lub "ejectem".

 

Będę wdzięczny za podpowiedź gdyż wykorzystując opcję "szukaj" dotarłem tylko do powyższego tematu. Z góry dziękuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Problem jest opisany jednak rozwiązania brak... Całe 21 stron...

[ Dodano: 2010-07-25, 09:20 ]

Witam,

Zmęczenie robi swoje albo faktycznie nikt nie opisał rzeczowo czy problem jest do rozwiązania. Znalazłem odpowiedni bezpiecznik ( dzięki pit27 ;-) ), odłączyłem radio i zostawiłem na kilkanaście minut. W efekcie tylko zegarek się zresetował a problem pozostał nadal czyli płyta od nawigacji się mieli przez kilkanaście sekund i milknie a płytę audio wyrzuca niemal natychmiast. Na wyświetlaczu jest tylko godzina i temperatura. Jak włączę samo radio bez płyty to po około 10 sekundach samoczynnie się wyłącza.

Z góry dziękuję za pomoc ;-)

 

Chyba znajomość regulaminu Ci gdzieś umknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!