Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

moja megi mnie wykancza


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam duzy problem z megana 1.5dci rok 2004 kupilem te auto rok temu byl przod uszkodzony poskladalem i okazalo sie ze silnik czasami nie ruwno chodzi na wolny obrotach na cieplym a takze na zimnym czasami bylo ok ale przejechalem nim 50tys bo zaden elektryk nie dal jej rady w koncu zapalil sie stop i auto juz nie odpalilo zawiozlem je do elektronika i wymienil mi sterownik potem odpalilo byly sprawdzone wtryski i po przejechnu 400km znow zgaslo jest ten sam problem co w tedy na wyswietlaczu wyswietla wtrysk uszkodzony a byly testowane i sa ok CO ROBIC PROSZE O JAKAS POMOC czy w tym aucie jest jakis czujnik do sterowania wtryskami??????????? czy zajmuje sie tym tylko kaputer??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto podlaczane bylo u 5 elektrykow i nikt nie wiedzial o co chodzi nie ktorzy mowili ze to wtryski ale byly zbadane i sa ok w tej chwili auto stoji u elektronika i wyswietla stop a do tego blad wtrysku <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoje wypracowania na j. polskim

Widno nie chodziła na te zajęcia bo nawet nazwy swojej miejscowości nie potrafi poprawnie napisać i nie wiej jak się pisze z polskimi znakami, że o czytaniu REGULAMINU forum nie wspomnę :!: Z czytaniem to też chyba na bakier, bo nie widzę odpowiedzi na Twoje pierwsze pytanie <ok>

podlaczane bylo u 5 elektrykow

Bo oni nie mają fachowego sprzętu i ich komputerki nie wskazują wszystkiego.

wyswietla stop a do tego blad wtrysku

Jak to się wyświetla to trzeba użyć opcji :( o której to mówi wspomniany regulamin forum.

 

Nie ma sensu pisać kolejnego posta - użyj opcji :) i poczytaj co już napisano o takich problemach. Regulamin też zacznij zgłębiać bo na tym forum nie wystarczy kliknąć "akceptuję" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super!!!!Ja prosze o informacje na temat elektroniki samochodowej :roll: a mam lekcje j.polskiego :shock:

 

[ Dodano: 2010-01-30, 22:29 ]

Ja proszę o informacje czy jest przekaznik do wtryskiwaczy? <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam już z opcji szukaj?????Mimo moich wysiłków nic nie znalazłam :-( A moja megi stoi i nie chce odpalić:-(

 

[ Dodano: 2010-01-30, 22:43 ]

Auto stało u dobrego elektronika.Wykasował mnie grubo :-( potem auto staneło i jest reklamacja w tej chwili on mówił ze je odpali ale problem może wrócić była cała oglądana instalacja i sterownik wymieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasował mnie grubo :-(

Po tych 5-ciu "super fachowcach" może czas się przełamać i zajrzeć wreszcie do ASO? Ten "dobry elektronik" niech zwraca kasę bo nic nie zrobił, cytuje: "problem może wrócić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o serwis było u nich auto jeszcze jak chodziło to powiedzieli ze są poduszki od silnika uszkodzone a teraz to nie wiem co mi powiedzą jak nie odpala a koszt napewno będzie ze2tys ?????????????????????????? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość podjechać do ASO (znajomy może megi zaholować) to jedź. Oni i tak nie zrobią nic poza tym o co poprosisz. nawet jak znajdą całą listę rzeczy do wymiany itp. do póki nie wyrazisz zgody to nie zrobią. umów się na samą diagnostykę. w wawie w Aso komputerek- CLIP - kosztuje chyba 80, czy 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz auto jest w reklamacji u elektronika mówił ze zapali jak potem będą znów problemy to zaprowadze do ASO

 

[ Dodano: 2010-01-31, 11:57 ]

Czy ktoś wie czy w tym aucie przekaznik wtrysków ??????????? <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!