Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

K1LL3R, żadne ASO tutaj roboty jest na 3 dni z malowanie, szkoda kasy i czasu, a w ASO w cale lepiej nie zrobią, tam takie auta jak twoje to robią na szyko bo to nie ma auto wartości i klient nie będzie reklamował... ja bym po znajomych popytał gdzie ktoś malowął autko, podjechał pokazał, dogadał się później allegro zakupić klamoty i do roboty samochód... ja ostatnio jak przywaliłem Twingo żony w drzewo (przez głupiego kundla) to auto miałem w poniedziałek gotowe a stłuczka w sobotę rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam takie auta jak twoje to robią na szyko bo to nie ma auto wartości i klient nie będzie reklamował...

 

Co Ty gadasz? Właśnie robią porządnie.. Mi zrobili wszystko tak jakby z fabryki wyjechało pomimo, że autko 10 letnie. Im zależy na dobrze zrobionej robocie bo:

- Biorą kasę za czas robocizny (robią dłużej, więcej kasy)

- Nie ma dla nich różnicy czy koszt naprawy wyjdzie 6tys przy nowym czy starym aucie. Auto to auto, kasa to kasa.

- Klient który był zadowolony z naprawy wróci do nich drugi raz. Są też kontrolowani przez centrale. Babka do mnie dzwoniła z Renault i zadawała masę pytań o jakość wykonanej usługi. Tym bardziej, ze tylko jakością mogą walczyć o klienta, bo ceny maja wysokie.

 

Dobrze zrobili i jakbym miał jeszcze w życiu podobną sytuacje to bez wahania bym oddał do nich autko (jeśli oczywiście by mi zależało na dobrze wykonanej naprawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co osoba to inne zdanie

od Ciebie zalezy czy chcesz zaoszczedzic kase i czas, czy nie zalezy Ci na tym

blacharzowi zalezy na dobrej robocie, bo

- Nie ma dla nich różnicy czy koszt naprawy wyjdzie 6tys przy nowym czy starym aucie. Auto to auto, kasa to kasa.
dokladnie tak hehe
- Klient który był zadowolony z naprawy wróci do nich drugi raz.
ta sama zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woody, wiesz ja robię sam więc inaczej na to patrzę i też źle nie wychodzi na warunki w jakich robię... a znam ASO może nie Renault gdzie tak partaczą samochody że szok.

 

Proszę cenzuralnie się wysławiać na forum :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to czekam na rzeczoznawce z PZMot-u i zobacze jak mi wyceni, a poźniej się zdecyduje gdzie auto pójdzie i w czyje ręce, chociaż mi bardziej pasowałaby opcja oddania Meganki do ASO i niemartwienie się niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca był i uznał że do wymiany jest zderzak, listwa grilla, błotnik, nadkole wewnętrzne, lampa z kierunkiem. Maska do naprawy. Kosztorys poznam koło wtorku-środy. I wtedy podam co i jak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca był i uznał że do wymiany jest zderzak, listwa grilla, błotnik, nadkole wewnętrzne, lampa z kierunkiem. Maska do naprawy.

czyli to samo co Ci napisalem wyzej :mrgreen:

odszkodowanie rowniez zamknie sie w kwocie jaka podalem heh

 

dzis rano na tvn turbo ogldalem turbo kamere i tam pokazywali forda mondeo naprawianego w szczecinskim aso...

facet do naprawy mial tylko blotnik i zderzak, nie dosc, ze zabulil 8,5k to jeszcze 3 razy na poprawki jezdzil heh a ostatecznie skonczyl u innego fachowca "blacharza spod plota" na koszt ASO - wiec jak koledzy pisza "ASO zrobi dobrze"... zastanowilbym sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e08a082ee3.jpeg

 

Ja 80km/h na skrzyzowaniu prosto , facet z przeciwka skraca w lewo ma na liczniku 40km/h wymuszenie przez niego pierwszenstwa i buch .. ani jedna poduszka sie nie otwarla ;/ dobrze ze mialem pas ... auto do kasacji koszt naprawy oszacowany przez pzu 12,000zl pol rou temu to bylo teraz miesiac temu kupilem sobie taka sama ;p tylko mniejszy przebieg ;d kcham RENO !! silnik cofniety o 11cm chlodnica , sanki, klima, abs, reflektory , nadkola , maska duzo tego wymieniac co bylo uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Megi, definitywnie kolesia wina, ALE Ty też nie jesteś całkowicie bez winy. Pytanie 1 czy to był teren zabudowany, czy nie. Druga sprawa, nawet jeśli teraz niezabudowany - na skrzyżowaniach zawsze powinno się zwalniać, bo właśnie czasem może się taka sytuacja zdarzyć, że trzeba za kogoś pomyśleć - reguła ograniczonego zaufania. No i oczywiście Renault, a nie Reno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!