Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

4130zł (70% wartości auta)
Ha kolego jak za taka szkode tyle kasy to nic tylko tluc auta <piwko> sluchaj teraz do wyboru 2 opcje:

1.

Teraz sprzedaj to co pozostało w całości za 2,5 - 3 tys.
2. naprawiasz swoje auto bedzie to koszt max 2000zl i jestes 2k do przodu :P

pogratulowac kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nauczkę- nie dawaj siostrze samochodu (rozbiła 1szą meganke).

Wczoraj dałem, a oto efekt:

2613837.th.jpg

Ręce mi opadły.

Listwa już zamówiona,na tygodniu zderzak idzie do renowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[przeniesiono]

Dwa dni temu dość niefortunnie i bezsensownie wgniotłem sobie lewy przedni błotnik. Lekko uszkodzony jest również zderzak (w miejscu mocowania z błotnikiem) i nadkole. Po wstępnych oględzinach przez blacharzy koszt naprawy waha się między 500zł (nic nie wymieniam, błotnik wyklepywany), przez 900zł (błotnik wymieniony na używany), po min. 2000zł (autoryzowany serwis i wszystko wymieniane na nowe). Ostatnia opcja odpada oczywiście. Tak się jednak zastanawiam czy wyklepywać ten błotnik czy jednak może lepiej wymienić? Chciałbym to zrobić jak najtaniej, ale z drugiej strony dobrze. A może samu kupić używany i dostarczyć lakiernikowi? Wyszłoby pewnie taniej.

I tutaj drugie pytanie czy w tym przypadku mogą być również błotniki z ph. I, ewentualnie coupe itd.?

 

e4421da35fbfc2618a1b3d5e94746e_300x300.jpeg

>>Full<<

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę masz taki sam kolorek jak u mnie <piwko> nie polecam klepania tego bo akurat w tym miejscu jest bardzo wszystko widoczne, najmniejsze wgnioty czy ryska - wszystko się odrazu rzuca w oczy. Jestem zdania, ze jak juz coś robić to raz a dobrze.Osobiscie bym się czaił na jakieś używki w okazyjnej cenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj drugie pytanie czy w tym przypadku mogą być również błotniki z ph. I, ewentualnie coupe itd.?

Z ph I nie pasuje, spójrz sam na przody tych samochodów. Jedynie z coupe ph II.

Ja bym luknęła na jakieś szroty i może znalazłoby się coś w Twoim kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam klepania tego bo akurat w tym miejscu jest bardzo wszystko widoczne, najmniejsze wgnioty czy ryska - wszystko się odrazu rzuca w oczy

No właśnie, chciałbym uniknąć fuszery, ale z drugiej strony nie takie rzeczy się wyklepuje. Może ma ktoś jakieś doświadczenie w tym względzie?

może znalazłoby się coś w Twoim kolorze.

Myślisz? Ale i tak pewnie odcień będzie inny i bez lakierowania się nie obędzie.

 

Dopiero w czwartek jestem umówiony z rzeczoznawcą więc do tego czasu mam jeszcze chwilę na przemyślenia <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może znajdziesz na szrocie lub allegro w dobrym stanie w tym samym kolorze

 

raczej wątpie bo to bardzo rzadki kolor, aczkolwiek może bedziesz miał takie szczęści, że sie trafi.

 

No właśnie, chciałbym uniknąć fuszery, ale z drugiej strony nie takie rzeczy się wyklepuje

 

miałem tak pojechaną prawą strone dokładnie w tym samym miejscu tylko dużo delikatniej. Po wyklepaniu bylo niby wszystko równo ale jednak rzucało sie w oczy. Także z własnego doświadczenia powiem Ci że warto wymienić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!