Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze że jesteś cały! autka szkoda ale mówi sie trudno.. 3m sie piszu

Znowu się potwierdziło się że na kierowców w bmw lepiej uważać.. ehh...

wilos jesteś bucem i pomyśl coś zanim napiszesz... ignore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek zamykałbym 280 tys. Było coś pod 278900

 

[ Dodano: 2008-07-07, 16:47 ]

Zatem jest decyzja: kasacja... Czekam wciaż na szczegoly, ale jutro jade wykrecic wszystko co moze sie jeszcze mi przydac i... pożegnania nadejdzie czas!

 

...no i czekanie do końca lipca... może na ogólnopolski zlot będzie już Sceniczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracałem z pracy w anglii nad ranem mokra jezdnia wpadlem w poslizg i bum, teraz 2 pierwsze wyplaty pojdzie na naprawy 2 felgi do prostowania nowy blotnik opony lusterko itd. a w tym kraju nie jest to tanie wazne ze auto jezdzi i moge zarabiac pieniadze nie wspomne o powrocie do kraju.

 

pozdrawiam z brudnego szarego beznadziejnego kraju :mrgreen:

post-1090-1217958395_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjq, nicpon chyba miał na myśli że naprawy nie są tam tanie, ja tak to zrozumiałem.

P.S. nicpon, fajne alu z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie nieszczęście spotkało :-( Nie była to stłuczka ale wole nie myśleć co mogło się wydarzyć. Pół roku temu kupiłem używane opony i dzisiaj się dowiedziałem że były bieżnikowane. Jechałem z dziewczyną i z rodzicami dziś do Warszawy naszą szczęśliwą trasą. Kończyłem wyprzedzać TIRa, miałem ok. 140km/h jak usłyszałem hałas i zaczęło mną trzęść. Odrazu zobaczyłem że coś odlatuje obok auta. Mimo tego że opona miała jeszcze w miare bieżnika odkleił od się, wyleciał do góry wyrywając za sobą nadkole plastykowe. Jedno szczęście że TIR odrazu zachamował, a mi do momentu zatrzymania wystarczyło troche powietrza w kole. Wydaje mi się że gdyby przy tej prędkości powietrze zwiało by odrazu to byłoby nieciekawie. Uszkodzenia: zniekształcony prawy próg, wdyszone i porysowane troche drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś chłopie duuużo szczęścia, a mogło od razu rozerwać oponę i pomyśl co wtedy?

Na przyszłość dobra rada dla wszystkich: na oponach się nie oszczędza, nawet jak mają dobry bieżnik, a są już stare - do wymiany :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałem że opony, które kupywałem były bieżnikowane. W życiu bym nie kupił nowej takiej opony, a co dopiero używaną. A kupiłem ogólnie używane bo byłem po kupnie samochodu, w trakcie opłat i dwie oponki nadawały się pilnie do wymiany. Mam lekcje na przyszłość, która mogła skończyć się tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że nic się nikomu nie stało.

Ja miałem podobną sytuację jak jechałem scenicem jeszcze na felgach 17 ale miałem RunFlaty naciągnięte. Na drodze szybkiego ruchu między Częstochową a Łodzią, jakoś tak przed Tuszynem chyba był taki długi zakręt i na drodze leżała cegła albo kamień (nie wiem dokładnie bo było już ciemnawo. No i pech chciał że akurat mijałem jakiś samochód lewym pasem i nie było szans żeby gdzieś uciec a jechałem ok 130 -140. Kamień dostał się pod tylne koło no i bum, trzasnęło niemiłosiernie ale na szczęście nie pojechałem w krzaki. Dojechałem na tym kole jeszcze kilka kilometrów do stacji paliw, obejrzałem od zewnątrz - jak nowe, zajrzałem pod spód a tam dziura że pięść weszła. Auto było zapakowane pod sufit i to też miało swój wpływ na całe zdarzenie. Felga poszła do naprawy bo nigdzie nie szło takiej kupić, ale facet jak ją zobaczył to zapytał czy auto mocno rozbite ;/

Ta akcja pokazała mi jeden z niewielu plusów opon typu RunFlat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!