Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jaki alarm do MEGANE II


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

alarm jest tylko jednego typu , nazywa się cobra i montuje się go w fabryczne miejsca w aucie (dziecinnie proste) ale jest dostępny w sieci RENAULT tylko !!!z a 1400 z zamontowaniem . współpracuje z kartą tak jak było przed zamontowaniem w aucie

ps. jest taka możliwośc ominięcia ASO ale to musisz pytać sie w firmach co zajmują sie alarmami od kilku dobrych lat , oni mają te kontakty i można zaoszczędzić 500 zł (tak zrobiłem ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

jakieś dwa tygodnie temu założyłem blokadę firmy - BEAR LOOCK albo tez Niedżwiedż Lock. to już ta wersja bez bolca, jedyne co widać to po lewej stronie od zapalniczki wystaje zamek który po włączeniu wstecznego należy troszkę przekręcić i wcisnąć i już blokada założona. dla ciekawości powiem ze robiłem to w autoryzowanym warsztacie i dostałem homologacje czy jakieś tam świadectwo dla ubezpieczalni. no i cena tez nie była taka zła bo w ASO mówili mi że sama blokada to 400 plus robocizna 380 lub 480, a ja zapłaciłem 550 zł. a wyjściowa cena była 640 zł ale żona wywalczyła rabat.

Wolfenstein jak jest zapotrzebowanie to wszystko ukradną nawet jak będziesz spał w środku. na to niema rady, pozostaje jeszcze AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwaterze głównej firmy Niedźwiedź pod Poznaniem założenie blokady to 490 zł,ja założyłem w małym warsztaciku w Poznaniu,ale tez dostałem wszystkie papiery i zapłaciłem 450 zł ;-) AC też mam... dmucham na zimne jedno auto już mi kiedyś ukradli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm jest tylko jednego typu , nazywa się cobra i montuje się go w fabryczne miejsca w aucie (dziecinnie proste)

 

Witam,

Az mi sie nie chce wierzyć że jest tylko 1 model alarmu do Meganki. Bo to psuje moją całą koncepcję zaalarmienia i dodania jeszcze jakiegos dodatkowegu unieruchamiacza mojego samochodu...

Ale moze to dotyczy alarmu ktory mam miec podpiety do oryginalnego kluczyka? a jak chce miec z dodtkowym pilotem to moge wybrac jakikolwiek?

 

BTW

Tzn moze wyjde na totalnego ignoranta ale... moja megi zostala sprowadzona przez Kiljanczyka z niemiec(samochod po siemensie) i obok lusterka mam taki smieszny... hmm "cymes" wygladajacy jak mikrofonik... Kumpel mi powiedzial ze to wlasnie jest alarm(tzn czujnik od niego)... no ale diler nic nie mowil ze moja megi ma alarm a ja szyby tluc nie bede aby sie przekonac... czy ktos mi moze powiedziec co to jest? (zalczylem zdjecie zrobione telefonem dla rozjasnienia)

post-3712-1196256222_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurth to na pewno jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego, miałem to samo w mojej, też z niemiec. To jak denerwuje można zdemontować. Mnie to wkurzało i to wyjąłem. Jest z tym troszke zabawy. Trzeba było wyciągnąć słupek,i jakoś to delikatnie powyciągać. Było to podłączone do centralki pod dywanikiem pasażera. A u Ciebie pewnie ktoś centralke i to co łatwo zdemontować to powyjmował, a takie co trudne i trzeba się pomęczyć to zostawił, u mnie jeszcze została taka antena na szybie ale jest przyklejona to nie chciało mi sie jej drapać :-P.

A i pod słupkiem jest jakaś taśma do poduszki powietrznej trzeba na to uważać. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa więc ostrożnie, nie ciągnąc tego mi się jakoś udało to poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

To, że do MII jest tylko jeden alarm, to przepraszam za wyrażenie BZDURA. Zalozyć można kazdy alarm, ale najlepiej taki bezpilotowy.

Orientowałem sie co byłoby dobre, czytałem rózne fora i polecany jest polski SEO Perfect. Razem z montażem to wydatek 500-600zł. Jest to programowalny alarm z gotowymi programami do konkretnego modelu auta. Mozna tez programować każdą funkcję oddzielnie.

Ja póki co kupiłem Bear Locka, ale jeszcze nie zamontowałem. Alarm będę dłubał za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!