Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak zabezpieczyć zdrapaną gumę na uchwycie d


Rekomendowane odpowiedzi

Fender1977, Nie radzę tykać gumowej cześci przycisku po stronie pasażera bo jest on biały jak zdrapiesz gumę. <ok> Po stronie kierowcy sterowanie lusterek jest plastikowe. Nie używaj również żadnych cifów i innych wynalazków bo bardzo łatwo porysować ten plastik. :-/ A zawsze w razie czego kupić można używaną rączkę w dobry stanie. :-) Tylko jak szukałem na allegro to nigdzie takiej nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą gume zdrapałem i ten przedni panel pomalowałem w czarny mat takim spreyem z vinylem dostępnym na alledrogo a reszta została tylko przepolerowana i nawet niezle to wygląda.Napewno lepiej niż ta podrapana guma.Jak nie zapomne to zrobie fotke.

 

[ Dodano: 2010-04-23, 09:29 ]

Tak jak obiecałem,dodaje zdjęcie jak to u mnie wygląda

75c9ee221d7041c0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a ja zrobiłem to ze swoim szwagrem malarzem tak odkręciłem boczki w drzwiach wykręciłem raczki potem nitro na szmatę okręciłem szmata rączkę na chwile aż do zważenia gumy potem ta guma schodzi już fajnie następnie papierem zmatowić pomalować podkładem wyrównywującym potem papier na wodę lekko przytrzeć i farba no i wyszło mi tak

7c181e9b.jpg

a10ba44a.jpg

4f5e6e85.jpg

2a315654.jpg

f6cf1473.jpg

no i może być <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krakus_24, wiesz co ja to sie za bardzo na farbach nie znam ale pojechałem sobie dorobić farbę na zderzak i przy okazji dorobili mi na te uchwyty napewno jest to farba akrylowa a podkład to tez taki mi szwagier kazał kupić żeby był wyrownywujacy a z robota to długo nie schodzi a efekt naprawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
a co myślicie o oklejeniu na ciepło folią termokurczliwą np. wzór carbon

 

własnie jestem po oklejeniu folia termokurczliwa w kolorze "aluminium" wyglada o duzo lepiej niz ta paskudna guma troche schodzi z oklejeniem tego bo kształty raczek sa troche zaokraglone ale jekos dałem rade

post-28861-1290947453_thumb.jpg

post-1-1290947453_thumb.jpg

post-1-1290947454_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia kupiona na allegro http://allegro.pl/folia-aluminium-mat-term...1316651279.html

 

okleja się na gorąco ja akurat robiłem to za pomocą opalarki i kawałek po kawałku co do kolorystyki to nie mam pojęcia ale powiem wam ze folie al"a carbon sobie odpuśćcie bo trzeba ją trochę rozciągnąć a przypadku carbonu wyglądało by to strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek-sląsk, Nie chodzi o to, że nie poszukałem bo to zrobiłem.

Bez obrazy ale mi osobiście nic twój link nie daje :!:

Chciałem już sprawdzony środek foliowy i już wypróbowany. Pewnie sam wiesz że folia foli nie RÓWNA :!:

mawrick, Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Reanimujmy temat bo zapewne doskwiera wielu użytkownikom Megane II.

Czy są jakieś nowe sposoby ?

 

Ja wymyśliłem obszycie rączek w całości skórą (mam beżowe wnętrze) i zamierzam temat ugryść w przyszłym tygodniu bo dla żony to temat priorytetowy w jej Megane :)

Edytowane przez Artih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak od montować te rączki ?

 

Już wiem co i jak, teraz problem czym to ładnie zrobić pod kolor klamek... Oglądam aukcje na allegro i jakoś nie jestem przekonany co do tych "extra" folii. Na pierwszy rzut oka to niczym nie odbiega od folii kanapkowej..

Edytowane przez lukaz89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!