Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane sedan dci-będzie Fluence


Aveo

Rekomendowane odpowiedzi

Cholek3 - miałeś rację z tymi ramionami bagażnika :shock: to po prostu przegięcie :-?

Co to jest - Talia hardcore.

ale panowie z Renault zawsze muszą coś popsuć. Większy bagażnik 530l - wole swoje 510l.

Muszę powiedzieć, że ten bagażnik mocno mnie zniechęcił do Fluence bierz M II.

Fluence - będzie można brać po lifcie jak poprawią wszystko to co popsuli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem Fluence. Według danych dealera dzisiaj wyjechał z fabryki. Odbiór w przyszłym tygodniu.

armog <ok> czytaj co autor tekstu napisał :-)

mi tam Fluence się bardzo podoba, pojechałem do salonu obejrzeć fluence`a z zamiarem kupna, ale uwagę przykuła ponownie M III GT i tak zostało.

Przed kupnem auta jechałem Fluence`m 1.6 16v i Moją megi 1.5 dCi.

Jeśli chodzi o subiektywną ocenę z jazdy - właściwie to samo. Fluence dla mnie odpadł - wsiadłem do auta - obniżyłem zupełnie siedzenie, ustawiłem sobie oparcie co by coś widzieć - to głową prawie na szybie byłem.

Jeśli chodzi o te ramiona klapy bagażnika wchodzące w Sedanie do środka - rzekłbym że jest to dość popularne.

AVEO napisz co tam sobie za autko skonfigurowałeś, jaki silnik itd?

A jeśli chodzi o cenę fluence - najlepsza była w momencie wejścia na rynek, bodajże do końca lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak się łasicie na fluence. Taka lepsza wersja thalii skierowana do tego samego odbiorcy. Dwa silniki z trzema wersjami mocy, dwie wersje wyposażenia. Co do bagażnika to dodam, że wykładzina podłogowa jest z jednego wielkiego nie składanego, zginanego kawałka materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżyłem zupełnie siedzenie, ustawiłem sobie oparcie co by coś widzieć - to głową prawie na szybie byłem

To dziwne, przecież to takie same auto, a nawet ma więcej miejsca - większy rozstaw osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja też dokładnie przyglądałem się Fluence, bo sam jeżdżę M II w sedanie, więc ta wersja nadwoziowa jest mi bliska. Potwierdzam większość uwag z wcześniejszych postów, wyraźnie widać że Renault trochę chciało pooszczędzać na tym autku. A szkoda. Jeszcze jedno mnie mocno rozczarowało (nie wiem czy ktoś z Was też to zauważył): we Fluensie nie ma tego genialnego rozwiązania z "bezkorkowym" wlewem paliwa. Dali zwykły korek. <ok> Bezsensowny pomysł, bo rozwiązanie z M II wszyscy chwalą. Choć jestem amatorem sedanów, to podczas rozmyślań o zakupie, to w tym przypadku chyba skłaniałbym się jednak do M III GT, które wygląda czadowo. Ewentualnie spojrzałbym w kierunku Lali III, ale to już niestety nieco inna pólka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!