Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane kombi 2006


gonski

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam 2 pytania::

1. jak odróżnić wizualnie megankę sprzed i po liftingu (phI od phII ?)

2. co jest na wyposażeniu Confort Expression

jestem posiadaczem od kilku dni , przeszukuje forum ale za nic nie umiem znaleźć a nawet jeśli to linki są nieaktualne <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie ma srebrną obwódke w środku
no nie tylko :-> . Jest inny kształ lamp wewnatrz klosza.

Poza tym chyba najlepiej jednak pogrzebać w fotkach użytkowników. Tam widać różnice z przodu i z tyłu jak na dłoni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o rozróżnienie sprzed i po lifcie to porównując auta które wskazał pawelb2008 znalezłem dwie różnice, przedni błotnik i tylna lampa

MiszaElk ja mam (chyba) Confort Expression ale mam klime automat, tio zauważyłem tak na szybko, jak wróce to dokładnie się przyjrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie o błotnik tylko o zderzak przedni mi chodziło :)

teraz juz widzę kilka różnic, choć wczesniej patrzałem na te dwa auta z pół godziny i ciężko było

musicie wybaczyć nowicjuszowi :)

 

ale ciągle stoję w miejscu jeśli chodzi o wyposażenie Confort Expression

czy sprzed i po liftingu bylo takie samo(moje jest po) ?

moja megi różni sie od MiszaElk:

nie wiem czy mam 4 czy 6 poduszek

czujnik parkowania z wyświetlaczem graficznym - tego nie zauważyłem

blokada skrzyni biegów - też nie widzę

regulacja kierownicy w 2-ch płaszczyznach - u mnie można tylko w jednej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonski -> czujnik parkowania, blokada skrzyni biegów to "gadżety" od poprzedniego właściciela. Sorki za zamieszanie.

Co do poduszek też miałem dylemat - cztery to każde dziecko zlokalizuje. Na podsufitce nie mam żadnych oznaczeń ale podejrzewam, że chodzi o kurtyny. Taka też była sugestia chłopaków z PIKURa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonski to w końcu jakie masz auto? :) Jeśli masz ph2 Expression jak ja, dostaniesz całą listę - w tej wersji standardowo jest 6 poduszek. Może napisz jaki to rocznik, wrzuć zdjęcia, zdecydowanie więcej Ci powiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to ,ze mam phII 2006 confort expression

już nawet znalazłem wszystkie sześć poduszek :)

oczywiście wrzucę zdjęcia ale nie mialem jeszcze czasu ,zeby je zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!