Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kluczyki - kluczyk immobi.


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź luty. Czasami potrafi się odlutować. Sprawdź styki od bateryjek. Sprawdź czy działa mikro włącznik. Sprawdź diodę czy dobra. Jak uszkodzona to wymień - w sklepie elektronicznym z częściami do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że wszystko posprawdzane, luty podlutowane, mikrowłącznik działa, dioda odlutowana, sorawdzona i przylutowana. Miernik pokazuje, że wszystko ok. Po prostu, nie chce mu sie działać i tyle. Juz nie mam siły walczyć z pilotem. Wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z elektrykiem z ASO w Bydgoszczy i pytałem o immo czy mi wyjmie i za ile ?

Powiedział mi że mam poszukać na allegro lub w prasie ogłoszeń warsztatów co się trudnią zdejmowaniem blokad elektronicznych. Uwierzycie w to facet z renaulta mi tak poradził.

A dorobienie klucza u mnie to 600 zł. Szukam fachowca co mi to imm wywali z autka, może ktoś zna takiego w moich okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Prezes, wiesz może co to za dioda musi być?

moja się ułamała zaraz przy płytce, a po dolutowaniu od tak zaraz odłamała się znowu <ok>

 

Mam też pytanko odnośnie gumki na tym niby guziku do naciskania.

Przeczytałem gdzieś sugestię żeby na nią nakleić nową gumkę (1 kluczyk mam strasznie wymęczony i guma na przycisku jest zniekształcona i popękana).

Wiecie może gdzie dostanę taką gumkę, żeby ją nakleić na ten "guzik"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hADeSik, Niestety nie znam dokładnych parametrów.

Weźmij pilota i udaj się do sklepu elektronicznego - powinni coś dobrać.

Inna opcja, poszukaj na szrocie rozbitka i z innego pilota masz diodę i obudowę z gumką, pod warunkiem, że jest w zadowalającym stanie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macv6, dzięki

jak w elektronicznym nie dostane takiej diody to faktycznie taki kluczyk z alledrogo może być idealnym rozwiązaniem

 

gojgien, jesteś wielki - sam nawet nie wiedziałbym jak tego szukać <ok>

dostałeś już te gumki? jak to się montuje/trzyma?

na zdjęciu wygląda jakby miała zastąpić oryginał - ale sam przycisk (czy ta zastępcza gumka ma 12 nóżek?), ale przed chwilą wydłubałem ze swojego kluczyka tę gumkę i jest ona połączona z całą "gumową wyściółką środka kluczyka".

Słusznie się domyślam, że tutaj jest sprzedawana gumka na przycisk (z nóżkami?) a oryginał trzeba odciąć od reszty "wyściółki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hADeSik, czekam na przesyłkę, a co do diody to każda na podczerwień o odpowiedniej średnicy i napięciu się nadaje. W czasie lutowania nowej popatrz gdzie stara dioda ma spłaszczenie na korpusie i tak samo ustaw i przylutuj nową, po odpowiednim podgięciu i odcięciu nóżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!