Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, klima mi padła w mojej megi pojechałem do ASO pan wpuscił kontrast do układu po czym nabił do pełna i stwierdzł mały wyciek z chłodnicy średnicy wielkości głowki od szpilki fakt faktem wyciek jest sam widzialem;) spawać nie chce bo kiedyś już spawałem i wiem że starczy to najwyzej na rok... Jedna na oryginalna mnie nie stac prawie 3 tys :evil: nikt normalny tele chyba nie zaplaci. Rozgladalem sie za zamiennikami i faktycznie sa na allegro 430zl w sklepach kolo 700zl jednak pan w aso powiedzial ze oryginalna ma w komplecie zbiorniczek fachowo sie nazywa filtr czynnika czy jakos tak. Moje pytanko brzmi nastepujaco czy jest konieczna wymiana chlodnicy razem z tym zbiornikiem, w ASO nie potrafili jednoznacznie odpowiedziec, oryginalna chlodnica ma w komplecie juz zbiornik a zamienniki nie, fakt faktem jest to zupelnie inna czesc ale zastanawia mnie jezeli wymienie sama chlodnice czy wplynie to jakos na szczelnosc ukladu? Szkoda wydawac kasy na czesc ktora jest sprawna a zbiornik nowy 300zl.

Podaje numery czesci chlodnica:8200115543 zbiornik 8200247360.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną sytuację tylko chodziło o elektrykę auta. W ASO powiedzieli, że ktoś poniszczył u mnie taśmy wiązki elektrycznej w podsufitce i jest to nie do naprawienia. Jest to część głównej wiązki w aucie i ASO sprzedaje to tylko z całą wiązką - koszt 6100,-. Ja znalazłem używaną wiązkę (tą część która mnie interesuje) za 80zł. Po wymianie wszystko działa.

 

Nie wiem dlaczego serwis sprzedaje kilka elementów jako komplet.

Wydaje mi się że to jest wymuszanie zakupu dodatkowych, niepotrzebnych elementów. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej nazywało się to sprzedaż wiązana. Dziś to jest zwykłe naciąganie. Jedynie zespół od którego zależy bezpieczeństwo powinien być wymieniany w komplecie. Np komplet klocków hamulcowych prawe lewe koło. Nie należy do nich chłodnica. :-D

PS Mnie np próbowano sprzedać w ASO komplet (!) zaślepek otworów w nadkolach (do wymiany światełek) mimo że zgubiłem tylko lewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!