Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyłączenie powadomienia o niezapięciu pasów


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie pozbyłem sie tego pikania niezapiętych pasów kierowcy ;)

Wystarczyło tylko odkręcić 2 śrubki na zapięciu pasa i otworzyć jego obudowę, a następnie wsadzić jakiś izolatower (np. ja dałem kawałek izolacji z przewodu) pomiędzy złączkę, która w momencie niezapiętego pasa jest zwarta i powyżej 10km/h załącza to upierdliew pikanie. Wprawdzie teraz nie świeci też kontrolka, bo komp widzi że pas jest ciągle zapięty, ale CISZA jest BEZCENNA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp widzi że pas jest ciągle zapięty, ale CISZA jest BEZCENNA
hmm, ciekawe co będzie, gdyby podczas jakiegoś nie daj boże zdarzenia wystrzeliła poducha( oczywiście nikomu tego nie życzę). :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co niby ma być ??

Przewód idzie tylko do tego zapięcia u kierowcy, u pasażera go nie ma. Nie jest to po stronie napinacza, bo tam idzie inny.

Poza tym w takim razie przy zapiętych pasać jak nie daj Boże wystrzeli poducha to ciekawe co będzie ? ;) Bo Zrobiłem dokładnie to samo, co robi wciśnięcie zatrzasku pasa w jego zapięcie.

Odkręć 2 śrubki i zabacz jak wygląda zapinanie pasa, a potem się zastanawiaj. ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffaell2, Czytaj ze zrozumieniem ;) pawelp2008, chodzi o to, że jak nie zapniesz pasa i będzie BUM to w najlepszym wypadku stracisz kilka zębów i nos złamiesz a drastyczniej to głowę urwie ;)

Jak przy zapiętych pasch strzela to pasy właśnie trzymają cię w odpowiedniej odległości zanim poducha się napełni gazem ;) Bez pasów lecisz głową --> poducha odpala i głowa ląduje na tylnym siedzeniu u córy (jak masz) na kolanach - niezapomniane przeżycia ;)

Ot polska mentalność, że trzeba fabrykę poprawiać :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stracisz kilka zębów i nos złamiesz a drastyczniej to głowę urwie
czytałem o przypadku pęknięcia mostka po wybuchu poduszki....ale co tam :-/ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - faktycznie kiepsko czytam ;-)

Ja jeżdżę w pasach jak najbardziej, a nie zapinam tylko wyjeżdżając z garażu pod bramę i za nią i wtedy mi pikało jak szalone, co mnie bardzo wkurzało. ;)

 

Tak więc zapinać pasy panowie, zapinać :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie moge sluchac waszych debilnych* komentarzy o piszczacych brzeczykach w autach, sygnalizujacych brak zakmniecia pasow!!

Ludzie, czy wy naprawde chcecie nie tylko siebie ale innych pozabijac?

 

To sobie ogladnijcie co robia NIEZAMKNIETE pasy!!!!! bo nikt tego wam w polskiej telewizji nie pokaze ani nie zobaczycie tego pomiedzy polowami meczow!

 

Potrzebne tlumaczenie?

 

 

 

 

* - tak reaguje i nie tylko ja na osoby wyglaszajace powyzsze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nie moge juz w ogole zrozumiec ludzi, ktorzy jezdza bez pasow, ale poduszki w aucie chca miec! Przeciez niezapiecie pasow, to jest jak jezdzenie na nowych oponach bez powietrza w nich! :!:

 

Takich kampanii w Polsce powinno byc tysiace na kazdym mozliwym nosnikow mediow! Niech ludzie zobacza co sie dzieje z ludzmi gdy wylatuja przez szyby i zabijaja wspolpasazerow, nietylko w swoim samochodzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!