Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

błąd komputera


wicherek0107732

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojęcia usterka pojawiła się po tym jak próbowałem naprawić kierunki z przodu przez kilkadziesiąt minut miałem włączony zapłon i wkładałem gniazdo kierunkowskaza do lampy patrzac czy wkoncu zaswieci i tak nic to nie dało . Po tym dziwna rzecz na chwilę załączył się wentylator , mimo że silnik był zimny zapaliłem samochód i wyskoczył błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierunki chociaż naprawiłeś? Wszystko poza błędem na wyświetlaczu działa poprawnie? Zresetuj komputer odpinając akumulator i może błąd już się nie pojawi.

Co tez rozumiesz przez włączony zapłon? Silnik był włączony? Jeśli nie, to może przez te kilkadziesiąt minut rozładowałeś akumulator poniżej jakiejś wartości. Wspomaganie i inne pierduły, trochę prądu żrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunków nie naprawiłem nie wiem co im dolega myslałem ze gdzies nie ma styku , wszystko ok , żarówki całe a kierunki jak nie swieciły tak nie swiecą , był włączony zapłon , silnik nie pracował i tak przez kilkadziesiąt minut , martwi mnie to czemu załączył się wiatrak mimo ze silnik nie pracował i był zimny

reset kompa przeprowadziłem od razu ale błąd pojawił się ponownie

 

[ Dodano: 2010-06-06, 10:29 ]

wlasnie byłem zmuszony pilnie wyjechać i oto co zauważyłem autko powyżej 2 tys obrotów traci moc , podczas jazdy w pewnym momencie znikł błąd komputera i pojawiła się informacja NO MESSAGE IN MEMORIA - czyli brak błedów wówczas autko odzyskało swoją moc , ale po kilku minutach ponownie zaświecił się bład , macie jakieś pomysły co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki że raczyłeś nas poinformować. Na dzień dobry do sprawdzenia EGR, przepływomierz. Jak pisałem wyżej, wpisz alimentazione controllare do wyszukiwarki i sprawdź co tam napisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sprawdziłem i nic się zbytnio nie dowiedzialem , prócz tego że głowna przyczyna i jednoczesnie najczestsza to świece a poza tym to może być milion innych rzeczy

 

podpowiedz czy podpięcie pod kompa powie jednoznacznie co jest nie tak czy tylko uzyskam taką informację jaką już znam że to brak zasilania - brak mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie pod kompa powinno wskazać gdzie jest problem. Jeżeli jednak nie pokaże to mocno naprowadzi w którym kierunku należy kierować poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po strachu, meganka hula jak nowa

podjezdzając do diagnosty , znikł błąd z komputera a po kilkukrotnym odpaleniu samochodu zgasła kontrolka service , ale chcąc się upewnić co mu było i tak podpiąłem go pod kompa , wyszła że zwarcie na obwodzie na kokpicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!