Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosba o rozkodowanie VIN

viper111

Recommended Posts

viper111, nie podajemy publicznie numeru VIN, nigdy nie wiesz kto i jak go użyje. Jak znajdzie się chętny to podawajcie numery na pw, będzie dla Was bezpieczniej.

kocuper, ASO nie podało adresów stacjonowania samochodów :-)

Jak masz dojście do vinu i adresu, to masz też bezproblemowy dostęp do auta - wsiadasz i jedziesz. Mamy taką zasadę na forum i niech tak zostanie. Na pw można wysyłać wszystko co się podoba :-)

Czyli, że jak ktoś mi pod blokiem przeczyta ze Szczeniaka VIN z podszybia to ma od razu dostęp do fury? Bo czegoś chyba nie rozumiem. Numer mieszkania może przecież dostać od sąsiada pod pozorem kontaktu po lekkiej stłuczce czy tam obcierce...

• 2 tygodnie później...

Może to wam w czymś pomoże (załącznik)

Ja miałem problem z określeniem wersji wyposażenia a potrzebowałem do polisy AC, a autko ściągnąłem od szwaba no i nie mogłem doczytać co i jak ;p

Zadzwoniłem na infolinię Renault i jakaś lalka przy telefonie się gubiła, więc zadzwoniłem do ASO z zapytaniem czy po nr Vin i pomoże określić wersję nadwozia, miły gość pomógł no i nawet dyskretnie zapytał mnie o przebieg, podałem co i jak no i mi potwierdził że przebieg jest prawdziwy :mrgreen:

post-26555-1279693910_thumb.jpg

podałem co i jak no i mi potwierdził że przebieg jest prawdziwy :mrgreen:

hmm, to bardzo ciekawe bo ja nawet byłem w serwisie gotów zapłacić za tę usługę(w kwietniu tego roku), ale zostałem poinformowany że Renault nie prowadzi europejskiej ewidencji..

Czy coś sie zmieniło??

Co innego kod do radia, alarmu etc.

A co do wyposażenia i innych takich to informacje zawarte są na tabliczce znamionowej, lakier, skrzynia, silnik, wyposażenie dodatkowe i tym podobne.

gość sam zapytał o przebieg (w sumie to mi nawet na tym sprawdzeniu nie zależało) nie wiem być może jednak mają dostęp do danych, auto miałem do końca przez szwaba serwisowane w ASO, być może stwierdził to po danych ilości przejechanych km z ostatniej wizyty na przeglądzie, inna sprawa to oryginał książka, no i to że sam po autko jechałem i nie przechodziło przez ręce żadnego handlarza, który w drodze z Świecka odwiedza punkt "Korekt Liczników"

W ASO Słupsk koleś potwierdził mi, że ma dostęp do calej historii auta nawet jak było serwisowane poza granicami kraju. Chciał za to 50zł więc odmówiłem.