Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki gaz do 1.6 16V 107 KM - Co najpierw spr


04areka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Pewnie przeglądałeś już forum, ale tak na wszelki wypadek zerknij na temat "[scenic I phII] LPG do Scenica 1.8 16V (F4P) rady, sugestie", te same auta jak i silniki choć mój to 1.8 16V ale instalacja może być taka sama. Ja miałem podobne dylematy przed założeniem instalacji. Instalację założyłem, śmigam i nie narzekam. Pamiętaj, że podstawa to dobry i sprawdzony gazownik, a reszta to dobra konfiguracja samej instalacji. Życzę powodzenia i obyś dokonał dobrego i udanego wyboru. Gdybyś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ja mam scenica phII z 99r. z silnikiem 1.6 16V i ma założony Landi Les 98.

Na liczniku mam 196tyś., aut w 2004r. sprowadzone już z tą instalacją z Włoch (gość który sprowadzał musiał wymienić butlę).

Więc na gazie 5lat w Polsce, nie wiadomo ile we Włoszech i instalacja hula ładnie, auto jeździ, oczywiście coroczna kontrola i regulacja wraz z wymianami filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Aby nie zaśmiecać forum, postanowiłem podpiąć się pod wątek.

 

Mam pytanie, czy w Zielonej Górze lub okolicach znajdzie się dobry fachowiec, który założy instalację LPG w aucie jak w wątku, czyli Scenic 1,6 16v 107km.

Z góry Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Maximus Magnus, jak Cię interesuje instalacja Diego to najlepiej się skontaktuj z ich warsztatem (są w Zgierzu, z Kutna masz blisko), oni podobno dobrze ją skonfigurują i zainstalują. Unikaj garażowych instalatorów Diego, bo mogą mocno namieszać w sofcie i będzie kłopot.

Ja mam Staga IV, przejechane na gazie 85 tys. , na trasie regularnie spala mi 8l na setkę, nie narzekam i polecam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam chciał bym zainstalować w mojej reńce instalacje no i tu pojawiają się 2 problemy jaki gaz no i gdzie. Wiem ze garażowym złotym rączkom mówimy stanowcze nie wiec czy może mi ktoś polecić jakąś dobra instalacje i firmę która profesjonalnie ( z doświadczenia sprawdzona) założy tą instalacje. Mieszkam w okolicach trójmiasta. Wiem iż wymieniliście mnóstwo konfiguracji ale jak dla mnie to nic nie mówi, gaz będę instalować po raz pierwszy gotówką jaką dysponuje to 2500-2800 max. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam Renault Scenic 1,6 16v 107km. Czy polecilibyście mi sekwencyjną instalację gazową firmy KME, koszt 2000 zł.

Pozdr.serd. :-D

Ten sam silnik. Od 10.000 km zero problemów z KME. Oby tak dalej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!