Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak ściągnąć zderzak do Megane II


Rekomendowane odpowiedzi

Jazel i ja bylismy w aso przed wakacjami pytac o te listwy do sporta i z tego co pamietam to kosztowaly cos kolo 140pln za sztuke ale pewny nie jestem

 

[ Dodano: 2007-07-25, 10:04 ]

Koledzy macie moze jakies namiary na zderzak do sporta tył??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazlo1, niestety trzeba polować na allegro....

Driver, moze dzisiaj, moze jutro bede miał zdezak bo koleś co dorabia lakiery temu lakiernikowi jest na urlopie, a on "kupuje" tylko u niego, jak mozesz to wyślij mi swój nr kom na PW bo jak pojade po zderzak to bede działał z listwami to najwyżej zamówimy dwa komplety... mam w aso zniżke 10% ;-), a co do belki to za prawie nową wołają 600zł a miałm do wymiany te gumy, tarcze , łożyska itp to sie bardziej tak opłaca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drodze i tak jeździ się 50km/h ale twoje zdziwienie dla nas bezcenne :)

 

Ja trafilem wszystko na farta i z allego wyszło mnie to 850zł :) a już myślałem że bede kupował dokładke bo tył od sporta strasznie cieżko znaleść (mówie o orginale ofkors) widziałem tylko raz na allegro, no i go kupilem. Są jeszcze te z carzone za 780zł i jeszcze jeden za 380zł ale to z tego badziewia są robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierowanie max 600zł zderzaki + listwy +znaczki. Spoko z wydechem dam sobie rade :)

 

Na dole strony można ogladnąć i posłuchać wydechu

 

b2fc_3.JPG

 

b4d7_3.JPG

 

w 1,6 16V wyglada to tak

original_anlage_1_6er.JPG

 

RenaultMeganeSport225.jpg

 

3ca1_1.JPG

to raczej nie jest ta czcionka :/ musze sprawdzić w Dialogys

 

Odnosze takie wrazenie że powinnismy stworzyć nowy temat o przerabianiu meganek na RS :) koszta, części, modyfikacje, nerwy :)

 

filmik

 

filmik 2

 

filmik 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz Vin do wersji SPORT (jak ktoś potrzebuje to na pw)

 

końcówki listw z napisem sport 80zł za szt.

napis renault sport na klape 154zł

dysze do spryskiwaczy reflektorów 62zł sztuka

nakrętki do dysz 12,50zł

 

wszystkie czesci z ASO wiec ten wiejski napis sport napewno nie bedzie brany pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

W megane te kołki są chyba takie same jak w sceniku. Trzeba np. płaskim wkrętakiem obrócić tą środkową część tego kołka, tak żeby wyszła trochę do góry z tej podstawy i wtedy podważyć podstawę czymś płaskim. Ważne żeby ta środkowa część nie była całkiem w kołku bo to ona trzyma go na boki. Tak jest w sceniku, ale myślę że w megane będą identyczne kołki.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!