Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc przy wyborze Megane/Scenic


Rekomendowane odpowiedzi

A turbina za 4000 zł - oczywiście nowa.

 

1,9 dTi faktura od kiljańczyka, 2 200 zł, oczywiście nowa.

 

Regeneracja turbiny wcale nie musi powodować tego, że turbina nie będzie w pełni sprawna. Przy normalnej eksploatacji 400 kkm na jednej turbinie jest do osiągnięcia (dTi). Generalnie "jak się dba tak się ma" tyczy się każdego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że turbina może być tańsza, jest oczywiście możliwe - zależy od dostawcy. Jednakże nie w tym rzecz. Wcale nie powiedziałem, że meganka z silnikiem "1.9 dti" jest złym zakupem. Należy się jednak liczyć z kosztem wymiany turbiny, prędzej czy później. Kupując auto używane z przebiegiem np. 150 tys. /a w rzeczywistości mogącym mieć 300 tys./ nastąpi to raczej niedługo. No ale cóż, świat się przecież nie zawali, wymienimy i dalej cieszymy się naszym super dynamicznym dieslem.

A zabawa w forum na tym właśnie polega - polemizujemy sobie swobodnie i na luzie, tak jakbyśmy rozmawiali przy piwie o samochodach, gdzieś w przytulnej knajpeczce, spoglądając kątem oka na szczebioczące panienki.

Tak więc uszczypliwe i złośliwe uwagi mapera świadczą o małym rozumieniu przez niego istoty forum i młodym chyba wieku, a na perwno o zbytnim podniecaniu się drobnymi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie co myślicie o tej megance http://moto.gratka.pl/tresc/renault-megane...1df73a5&s=1

 

w sumie jest ładna jeszcze jej nie oglądałem ale powiedzcie na co szczególnie zwrócić uwage przy oględzinacha pojazdu ;)

 

wiem że napewno pojadę do ASO przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa ;-(

 

znalazłem jeszcze jedno ogłoszenie ale to widze już sam że coś jest nie tak bo lewa kolumna mcpersona jest zardzewiała a prawa ładna :-( i tez napisane ze bezwypadkowy :-/

http://moto.gratka.pl/tresc/renault-megane...88e8fcc&s=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa kolumna mcpersona jest zardzewiała a prawa ładna
kolumna jest ok, tylko ktoś poduszkę amortyzatora zmienił - normalne - czasem sie wytłucze/porwie - ja po 100tkm musiałem obie zmienić bo tłukły

 

po kierze strzelam, że ma 150-180tkm najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc uszczypliwe i złośliwe uwagi
- i to ja zbyt podniecam się
drobnymi sprawami
?

Tu jest miejsce na konstruktywne wypowiedzi a miejsce na to co proponujesz jest w innym dziale. Tak uważam. Tym bardziej, że wiele ludzi szuka tutaj porad zanim zacznie wydawać grube pieniadze na niepotrzebne naprawy. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik cały myty - są spory dotyczące mycia silników, ale imho nie jest to dobre. A jeśli ktoś myje silnik przed sprzedażą auta to w 80 % chce ukryć jakiś wyciek albo defekt. Oczywiście, nie jest to reguła...

 

Widzę, że kolega szuka Kombiaczki ;-) Ja swojej szukałem 4 tygodnie i ojeździłem się trochę do różnych właścicieli, ale kupna nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!