Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc przy wyborze Megane/Scenic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od jakiegoś czasu męcze ogłoszenia, szukam czegoś od I właściciela i nietłuczonego. No i niby znalazłem :

http://www.autotrader.pl/details,30003,102234408.asp

cena do negocjacji oczywiscie.. z tym, ze zakładałem dołożenie gazu i tu pojawia się pytanie, czy do meganki nadaje sie tylko sekwencja???

Rozrząd był zmieniany...są papiery, książka serwisowa jest...wyposazenie takie jakie szukalem hmmmm

Będę wdzięczny za jakieś sugestie/podpowiedzi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mops, Jeżeli interesują Cie opinie o LPG zapraszam do działu "LPG", znajdziesz tam mnóstwo odpowiedzi na twoje pytanie, zarówno jaka instalacja jak i mnóstwo opini o tym co warto a czego nie warto zakładać. A korzystając z opcji szukaj (lewy górny róg) poznasz odpowiedzi na inne nurtujące Cie pytania.

Zakładanie nowego wątku (poruszanego na forum) w ciagu 6 minut od rejestracji oznacza niezapoznanie sie z pkt 6 regulaminu i często kończy sie ostrzeżeniem od adminów/moderatorów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GazMajster

Zakładanie instalki gazowej to nie jest nieporozumienie. To bardzo mądry i logiczny wybór, który podyktowany jest relacją zarobki/utrzymanie. Tracisz tylko tyle, że inwestujesz w instalkę. Później są tylko korzyści.

Oczywiście nie trzeba zakładać sekwencji, ale biorąc pod uwagę koszt założenia/koszty utrzymania/komfort/święty spokój poleca się sekwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże tym rocznikiem z takim silnikiem i mam kolektor plastikowy.

Ja założyłem u siebie instalacje Landi Renzo z dwustopniowym (czy też dwukomorowym) reduktorem i jestem z niej bardzo zadowolony - przed założeniem główna opinia o niej którą słyszałem "Zakładasza i zapominasz że założyłeś" :) - tyle że do najtańszych nie należy.

Poza tym ze juz sam nie tankuje to nie ma zadnej różnicy.

Spalanie w mieście 10l, w trasie 7l i w obu przypadkach jeżdże dynamicznie :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

co do 1.9dci z 2005 - to mi udało się znaleźć taki samochód z przebiegiem 31tkm (obecnie mam 36.5tkm).

Dokonałem tego całkowicie przypadkiem zaglądając do salonu Reno po drodze.

Jedyne co wypada to polecić megi z tym silnikiem i życzyć równie dużo szczęścia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o opinie na temat modelu Renaut MEGANE Luxe Privilege 2.0 3D rok 2003 zastanawiam sie nad kupnem ww modelu za cenę 30000zł z niewielkim przebiegiem ogólnie mówiąc zadbany.

Wizualnie jestem "za" kupnem, tylko proszę o opinie dotyczącą użytkowania, na co mam zwrócić uwagę, jakie (większe) koszty są związane z tym modelem , czy są drogie części jaki są wady tego modelu i oczywiście zalety.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Krosna, podkarpacie. Poszukuje samochodu Renault Megane Grandtour 1.6, okolo 2000/2001 roku, koniecznie z klima. Niestety tych samochodow w moim regionie (i pobliskich) jest malo ;-( Na celowniku pojawil sie taki model -> http://moris.gratka.pl/ogl/1585.html . Wszystko OK, tylko przebieg wydaje mi sie duzy. Czy mozecie co nieco o przebiegu powiedziec ? Czy ponad 150 tys to juz jest bardzo duzo ? Jak dlugo wytrzymuja Meganki ? Prosilbym o wszelka pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogląd ze zdjęć, wygląda OK - ale to trzeba dokładnie zobaczyć, pojechać do mechanika, podnieść autko i dokładnie posprawdzać. Przebieg też wygląda na aktualny - wychodzi około 30tys co jest mozliwe. Jak był serwisowany w ASO to jest to do sprawdzenia. Trzeba dokładnie sprawdzić klimę i inne podzespoły elektryczne czy wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!