Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc przy wyborze Megane/Scenic


Rekomendowane odpowiedzi

gipsiarz;co Ty wypisujesz;mówisz że radisz kupno tej meganki;http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2688046

 

rocznik 2003 w wersji I phII

ciekawe........ :roll:

 

 

witaj redlum

tak jak napisał bronius doradzanie na osległosc jest dosyc ryzykowne, ale jesli chodzi o tego diesla w kombii to troche dziwne ponad 4ro letnie auto w dieslu w kombii z przebiegiem 78tysiecy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi - no z tym przebiegiem - to tez sie zastanawiałem ze jakiś mały - jednym słowem trzeba sie zapytać o książkę serwisowa

a te ogniska rdzy - to nie wiem czy dobrze sie wyraziłem - na krawędzi maski przy zderzaku widać rdze - jak sie przejadę obejrzeć go jeszcze raz i pogadać z właścicielem - to porobię parę własnych zdjęć (lepszej jakości)

nie wiem czy działa poprzedni link - dam go tu jeszcze razlink

 

z cena - to już wynegocjowałem na 20000zł - wiec na 2002 rok to nie jest tak źle (zwłaszcza ze to 1.9dti kombi, klima alufelgi 4 poduszki)

 

teraz tylko myślę czy zrobienie tego zderzaka i przedniej maski będzie sporo kosztować i czy sie w to bawić - może łatwiej będzie znaleźć coś w lepszym stanie za trochę większe pieniądze

 

aha i jeszcze jedno pytanko - czy jak zajadę na autoryzowana stacje renault - to mi tam podłącza go do komputera i sprawdza czy wszystko jest ok? sam sie nie znam na samochodach i nie znam nikogo zaufanego - kto by mi powiedział czy z samochodem wszystko jest OK - wiec doradzono mi aby tak zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak zajadę na autoryzowana stacje renault - to mi tam podłącza go do komputera i sprawdza czy wszystko jest ok?
to zrób obowiązkowo przed kupnem i podpisaniem jakiejkolwiek umowy!! niech sprawdzą go też od strony mechanicznej i w komputerze renault czy przypadkiem licznik nie jest cofnięty i czy wpisy w książce serwisowej są prawdziwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden samochód nigdy nie jest w 100% prosty, tzn. są dopuszczalne przez producenta różnice. Bez organoleptycznej oceny można tylko gdybać. Wystarczy raz światło wyjąc np w celu wymiany spalonej żarówki i już będzie krzywo....

 

Pojedź, obejrzyj, oceń....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądz ostrozny bartku z tym granatowym kombiakeim.chyba troche już tam stoi patrząc na zdjęcia i ubiór panów w komisie......

zresztą 20000 za 2002 rok to w cale nie rewelacyjna cena....

 

zobacz czy bedziesz miec opony letnie bo te na zdjęciu to zimówki- zawsze jest to kolejny pretekst do negocjoania ceny bo komplet opon to ok 1000zł (od 700 za badziew w góre)

 

a tak swoją drogą to nie kupił bym auta które miało przyciemniane szyby i nieseryjne alufelgi (mimo iz wyglądają na seryjny wzór)

 

 

i spradz bardzo dokładnie przebieg-reszta-tak jak pisze broniuś...

pzdr

 

[ Dodano: 2007-07-25, 17:50 ]

aha ;jeszcze jedno; czy to na fotelach to obicia czy orginalna tapicerka? jeśli to obicia to łątwiej bedzie zamaskowac prawdziwy przebieg auta, który jak pisałem wyżej wydaje mi sie podejrzany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż Snap ryski mi nie przeszkadzają. Autko już kupione tylko ze Peugot 307. Bo megi jakiejś ciekawe znaleść nie mogłem. Na przyszłość proszę trochę więcej wyczucia, pisząć patrzą na cenę a nie na stan to odnosiło się do wielu osób któe kupują autka np. 40proc. poniżej ceny giełdowej. POnadto pisząć cene 35 tys. zł to była cena sugerowana jaką jestem gotów zapłacić za 2003 rok. Bo na allegro to na upartego nawet za 27 tys. zł bym kupił ale z kilku kawałków. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Jestem w trakcie poszukiwań w/w auta i niestety dochodzę do wniosku, że spośród setek (jak nie tysięcy) ogłoszeń, znalazłem 5 aut godnych uwagi z czego 4 odpadły po bliższym przyjrzeniu się :shock: . Zostało to jedno ale nie moge go kupić bo komis może mi wystawić fakture tylko na 13tys zł, a ja chciałem mały kredycik i go nie dostane... :-x

 

Zatem mam małą sprawę/refleksje - jeśli ktokolwiek z Was, drodzy koledzy, wie gdzie znajde bezwypadkową Megi II 1.9 dCi w obojętnej wersji nadwoziowej i wyposażeniowej (byle klima auto była) z rocznika od 2005 w góre - do 45-48tyś zł to poratujcie taką informacją :) krata browarów gwarantowana jak ktoś mi znajdzie taką Megi i ją kupie :)

 

Większość aut na allegro są albo zaniedbane do granic możliwości, albo mają zdecydowanie skorygowane wskazania licznika kilometrów... 3 auta na 5 tak miały... :-|

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ciężko jest bo 1.9dci mało jeździ po pl drogach a jak już to są zajeżdżone, a myślałeś może by poszukać takiego samochodu lekko stukniętego np we Francji ? może masz jakiegoś znajomego co ściąga samochody od żabojadów, tam jest o wiele większe prawdopodobieństwo trafienia na coś godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavOK - zakup pukniętego auta kompletnie nie wchodzi w gre :) dlaczego? bo przy ewentualnej odsprzedarzy nie ma możliwości udowodnienia jak mocno auto było bite :) poza tym nie chce mi sie bawić w jakieś naprawianie czy ściąganie - niestety prace mam bardzo absorbującą i nie mam na to czasu :) choć nie ukrywam, że sam chętnie wsiadłbym w auto i objeździł europe w poszukiwaniu jakiejś perełki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!