Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Subwoofer - pozycja gora czy dol?


lukasz sobacki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupilem sobie subwoofer plus wzmacniacz Sony Explod 12''. Sub jest w skrzyni ale tutaj pytanko. Poniewaz mam Megane CC to mi w bagazniku sie nie zmiesci i czy jak wyciagne glosnik ze skrzyni i go dam np. do gory nogami to tez bedzie dobrze bass dawal? Czy glosnik taki potrzebuje wogole skrzynki? Co np jesli by mial pojsc w siedzenie tylnie albo pod siedzenie? Prosze o jakakolwiek porade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak go wyciągniesz ze skrzyni to straci efekt bassu. Skrzynie masz po to, aby powietrze mogło w niej pracować i dzięki temu uzyskujemy lepszy lub gorszy bass. Możesz również zbudować sobie własną skrzynie, która będzie pasować do twojego bagażnika, jedyne co jest ważne, to by litraż nowej skrzyni był zgodny z głośnikiem, żebyś miał najprościej, to nawet litraż może zgadzać się z tą skrzynią co masz. Jak dasz go pod siedzenie albo w siedzenie, to efekt będzie żadem, głośniki basowe potrzebują przestrzeni w której będą pracować powietrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciu, Dokładnie, choć to już nie to, ale lepsze coś niż nic...

Wracając do tematu, w CC chyba nie opłaca się wkładać suba, skoro masz przestrzeń w bagażniku na dach... więc pomyśl o dobrych głośnikach i w ostateczności sub pod siedzenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziekuje za odpowiedz. Narazie jeszcze nie padlaczylem. Mam sub sony explode 1200w plus wzmacniacz tez sony explode i troche skrzynia jest za duza ale bede cos komibnowal nie dlugo jak to zrobic. Myslalem zeby wywalic ta plastikowa skrzynie co jest zamiast kola zapasowego z piankami itp i tam wstawic wlasnej roboty skrzynie. A jak nie to to poprostu skroce leciutko skrzynie zeby weszla do baaznika i zebym mogl dach otwierac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!