Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Termometr w megane II


Rekomendowane odpowiedzi

No a wracając do czujników... to mój już zrobiony. Termistor musiałem kupić 2k ale po spiłowaniu wyszło w temp 25*C dokładnie 2k5. Może nie tak dokładnie ale działa i nawet wskazuje prawdziwą temeperature. (sprawdzane z 2 termometrami elektronicznymi) Zostało mi tylko umiejscowić go we właściwym miejscu. Tylko mam lusterko stłuczone (krakowski wandalizm) i musze kupić nowe, bo boje sie że jak je wyciągne to się rozwali. Także nawet 45zł to dużo przy 40 gr za termistor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęłam osłonę wewnętrzną lusterka sa tylko cięgła od dziwigni ustawiania lusterka/ lusterko manualne/ nie widać zednej wtyczki czy kabli -czy powinna być wytczka lub kable??

A tak wogóle to nawet brak ogrzewania lusterka/ po właczeniu ogrzewania szyby tylnej lusterko pozostaje zimne/

Obawiam się że nie mam przewodów do termometra zewnetrznego ,czy to możliwe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lusterka: manualne tzn. regulowane "wajchą", bez podgrzewania, z termometrem. Pod obudową od lusterka wewnątrz samochodu, znajdują się cięgna od sterownia lusterkami i wystają kable a przy nich duża zielono-żółta wtyczka do której to wpinałem termistor sprawdzając czy działa. Sądze, że w każdym modelu M II jest termometr gdyż, chyba ja mam tą uboższą wersje a i tak mam termometr więc... chyba, że ma coś to do tego że to jest diesel???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A u mnie zrobił się problem zupełnie innego rodzaju - dzisiaj nagle wskaźnik temperatury zewnętrznej zaczął oszukiwać - na zewnątrz jakieś 10 stopni, a on pokazuje -2, -3. Wszystko wygląda normalnie (przynajmniej z zewnątrz) i od wczoraj nic sie raczej nie zmieniło, a jednak...

Druga sprawa - wyczytałem w tym poście, że na forumowym ftp jest manual z rozbierania lusterka, ale nie mogę go znaleźć. Moje pytanie brzmi zatem: czy to ja nie umiem szukać, czy jest możliwe, że ta instrukcja została usunięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!