Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pdlaczenia wzmacniacza i radia - pytanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytan. Mam w planach kupic do Reni nowe radio, wzmacniacz i subwoofer.

Jezeli chodzi o radio to mam zamiar kupic KENWOOD KDC-5047U, subwoofer RE Audio 175 watt w RMS. Jezeli chodzi o wzmacniacz to nie mam pojecia jaki dobrac aby wszystko ladnie gralo, jakiej mocy itd. Jezeli chodzi o kable to po pierwsze niewiem ktoredy poprowadzic kabel zasilajacy z aku do wzmacniacza (szukałem ale nie mogłem znalezc) i wogole jakie kable wybrac, jakies grubosci itd. Co myslicie o tym zestawie? Zalezy mi zeby bylo fajny basik. Jezeli byscie cos zmienili w tym to piszcie.

 

Na forum używamy polskich znaków diaktrycznych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam Też mam ten sam problem za Akumlatorem jest taka guma przez która idzie wiązka kabli ale nie wiem jak do tego się zabrać czy wywiercieć w gumie dziure albo jak gume rozszczerzyć najlepiej brak słów wszeddzie ciasno a kable RCA wogóle nie wiem jak puścić ;/

 

 

[,,,,, ..... ???? ] - proszę, znaki są gratis, korzystaj do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to poradź mi jak rozszerzyć tą gume ?? czy lepiej dziurę wywiercieć ?? A kable masz od schowka puszczone w peszlu ?? tej ochronie takiec co znacznie pogróbia kabel ;/ . Druga sprawa Jak Kolego puściłeś CHINCZ czyli RCA ?? pomóżcie prosze brak mi słów i pomysłu na to wszystko :) ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi łatwo poszło RCA KOŁO radia
jakoś poszło ja sam sobie nie podłączałem ale wiem co i jak idzie
Myślę ze kable rca puścić za drązkiem pod dywanikiem i wprowadzić je pod listwę jak myślisz dobry pomysł ??
Rób jak uważasz moim zdaniem każdy sposób dobry oby kabli nie było widac :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to poradź mi jak rozszerzyć tą gume ??

Bierzesz sztywny drut, np. z drucianego wieszaka. Prostujesz go, na jednym końcu zaginasz haczyk. Na haczyku wiążesz kabel, przepychasz przez tą gumę. Włala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To nie takie proste.. ja tym drutem zrobiłem zwarcie na kablu od blokady kierownicy. Robiłem instalacje w M1 Ph2, tam poszło bez problemu. W M2 jest tragedia, guma jest kilkuwarstwowa i bardzo gruba, potem jest jakieś przewężenie w ścianie grodziowej i nawet po wsadzeniu 30 cm druta/śrubokręta na drugą stronę to nadal nie widać go z góry...

 

Także z doświadczenia: eksperymentować z odpiętym akumulatorem i w przypadku M2 chyba lepiej podjechać do warsztatu i poprosić o pomoc, albo skorzystać z kanału/podnośnika i ściągnąć osłony z dołu i tam kombinować, ale w kierunku z komory silnika -> do kabiny.

 

U mnie było gorąco jak po wsadzeniu karty zaczął wyświetlać komunikat o ruszaniu kierownicą i żadnych skutków, silnik nie odpalał, kiera zablokowana... nie muszę dodawać ile zachodu było z dobraniem się do bezpieczników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!