Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowi na Forum


P_r_z_e_m_o

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe tylko czy technicznie możliwy.

 

Nie znam sie dobrze na PHP i PHPBB, ale wydaje mi sie ze jest to kwestia prostego warunku w argumencie odnosnika:

 

if posty uzytkownika <= 20

 

to linki do wyszkukiwania

 

else

 

link do nowego tematu

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy a czy mógłbyś nie nadużywać Entera?

Choina, ten post, o którym piszesz został usunięty przeze mnie nie ze względu na to jakie ma koleś auto tylko dlatego że umieścił go w złym miejscu, a do tego wszedł na forum tylko z chęcią sprzedania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą opcją by było, aby każdy rejestrujący się user musiał w swoim pierwszym poście przepisać cały regulamin

 

zawsze mozna wprowadzic funkcje uaktywnienia konta przez admina, po tym jak dostanie listownie, poczta polska, wlasnorecznie przepisany regulamin :) BEZ!!! bledow ortograficznych :) za kazdy blad, jedno ostrzezenie. trzy bledy i od poczatku nie mozna juz pisac postow.

 

to by wtedy bylo zabawnie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnorecznie przepisany regulamin BEZ!!! bledow ortograficznych
...i bez Caps Lock'a :)

 

dodatkowo proponuje umieścić poniższy baner pod regulaminem :-P

2ypdlq0tl2.jpg

 

a tak na serio... Spotkałem się przy pewnej rejestracji z koniecznością odpowiedzi na losowo wygenerowane pytanie dotyczące regulaminu - co zmuszało potencjalnego nowego użytkownika do przeczytania regulaminu forum - w przypadku nie udzielenia odpowiedzi na pytanie lub odpowiedzi błędnej, system nie pozwalał na założenie konta. Może warto by rozważyć takie rozwiązanie...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - zdjecie raczej na offtopic/fun ale akurat mi wpadło pod mysz jak czytałem ten temat wiec nie mogłem sie oprzec... oczywiscie nalezy go traktowac z przymrużeniem oka ;-) wiadomo ze odstraszałoby nowych 8-)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sintar, z moderatorów większy posturą to tylko ja chyba jestem więc podejżenia mogły paść na mnie, a co do drugiej części twojego postu byłbym za jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji urlopu jakoś uciekł mi ten wątek. Dlatego odpowiem dopiero teraz. Otóż ograniczenie dla nowych użytkowników nie może polegać na ich blokowaniu. Osoby nieprzestrzegające regulaminu to bolączka wszystkich for internetowych. Ręczna werfyfikacja użytkowników jest możliwa, pytanie na jakiej podstawie. Na podstawie fotki megane? Nie mniej sprawa powraca jak bumerang i wymaga jakiegoś rozwiązania, nad którym spróbuje popracować. Jednak jak mówiłem jakieś wymagania co do ilości postów nie wchodzą w grę, jak już to większa weryfikacja przy aktywacji konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, ja od razu podłącze sie w tej dyskusji z pytaniem:

Ostatnio widze przerzucane nowe wątki (często nowych uzytkowników) dolepiane do innych starych wątków - i idea ta jest słuszna i ciesze sie że grono adminów ma siłe to robić, ale czy jest jakaś opcja oznaczenia tego fragmentu przeniesionych wątków?

Zdarzają sie odpowiedzi w wątkach "Zajrzyj do tematu AAAA" a po przeniesieniu jesteśmy w wątku AAAA w którym czytamy "Zajrzyj do tematu AAAA" i wypowiedz traci sens..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piok, pijesz do mnie raz po prostu zapomniałem skasować akurat twojego postu co poprawiłem natychmiast po twoim monicie więc nie gorączkuj się. A wracając do tematu nie odpisujcie na takie tematy bo dla nas to dodatkowa robota, i wam też przykro bo przez to kasujemy posty które napisaliście jak zauważysz taki post to wyślij jego link na PW któregoś z moderatorów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, w żadnym wypadku nie mam pretensji do Ciebie :) - mi po prostu brakuje takiego oznaczenia.

Co do nie-odpisywania na posty to troche inna bajka - bo jeżeli pisze w takim wątku idz do opcji szukaj to temat sie kończy (do momentu przeniesienia) jeżeli nikt nic takiego nie napisze a moderator nie przerzuci tego, to zawsze sie znajdzie ktoś kto zacznie ten wątek rozwijać nie ucinając go - zaznaczam że to moje zdanie, ale wydawało mi sie że ten dział jest do zgłaszania takich uwag.. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydawało mi sie że ten dział jest do zgłaszania takich uwag.. :-/

 

Bo jest właśnie też i po to.

Zgadzam się też z tym co kolega Robak napisał. Lepiej dajcie nam znać na PW to szybciej nam idzie poprawa - choć i tak staramy się wszystko czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby poprawić trochę sytuacje, planuje dodać przycisk przy kazdym poscie - Zgłoś do moderatora. Każdy użytkownik, który uzna że dany temat/post są niepoprawne będzie mógł zgłosić post do moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!