Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


maki99

Rekomendowane odpowiedzi

maki99, Prócz tego co jest wyliczone do wymiany, dolicz jeszcze środek.

Dziwne, że nie pokazał jak deska i poduchy wyglądają.

Na 8 focie widać jak coś na kierownicy odstaje i poznikały za siedzeniami zatrzaski pasów przednich. Zadziałały napinacze pirotechniczne. Skoro zadziałały, to i na podłużnicach mogło coś się poprzestawiać, a uderzenie było groźniejsze jak to przedstawia sprzedający. Moim zdaniem trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami. Najlepiej jakby to wycenił ten, kto miałby Ci go do stanu używalności doprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby było tylko tyle do wymiany i byłoby to takie proste to sam by to zrobił przekrecił licznik i opchnął go drożej, widocznie przywrócenie go do stanu "aby jeździł" jest wyjątkowo drogie

 

wg mnie sprzedający mógł sam się przeliczyć na tym złomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka faktycznie widac ze wystrzelona, pasażer chyba nie miał pasów bo i szyba poszła i jakoś dziwnie wygląda zawieszenie z prawej strony ciekawe czy skrzyni nie uszkodził przy uderzeniu.Ciekawe dlaczego sam go nie naprawi i spróbuje sprzedać,ale nie ma się co oszukiwać bo nie takie rodzynki jeżdżą po naszym kraju :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dzieki Sekal, Czy cena mimo tak małego przebiegu (jeśli jest prawdziwy, a auto mało bite) dla tej wersji oraz koloru ( małochodliwego)auta nie jest za wysoka. Czy też może jest jakiś problem bowiem śledzę ogłoszenie od kilku tygodni na wielu portalach jest wystawione i auto wciąż jest do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka kierowcy nie powninna mieć czasem srebrnego obramowania na środku? Wydaje mi się, że na 99% w phII tak właśnie było. Można więc założyć, że poducha wystrzeliła i w jej miejsce wsadzili, to co było pod ręką.

Próg z lewej strony z tyłu jakoś dziwnie pofałdowany (od lewarka?), nie widać też na nim naklejki.

Sprzedający nie zaznaczył, że auto jest bezwypadkowe... cena też jest podejrzanie niska.

Wizualnie wygląda dobrze, ale na Twoim miejscu odpuściłbym i szukał czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie ten komis,zobaczyć możesz ale przed kupnem napewno bym się 100 razy zastanowił.Byłem obejrzeć tam 2 meganki w marcu i jedna do dzisiaj tam stoi(niebiska kombi) a ta co mnie interesowała była po niezłych przejściach na łysych oponach , nie pozwolono mi sprawdzić jej w aso tylko na stacji diagnostycznej wskazanej przez sprzedawce ( zupełny bezsens,jechać do znajomego sprzedawcy ).Z gwarancją też coś było ale dokładnie nie powiem Ci już co, w każdym razie też pic na wode.Z tego co pamiętam również wiele mało przychylnych opini czytałem w internecie.Nie zniechęcam może akurat Ci się trafi,ale wskazana jest ostrożność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!