Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


maki99

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci nie odda auta za darmo a tym samym na pewno nie handlarz, otworzysz maskę to pewnie jak podłubiesz to sie okaże, że połowa częście albo ma markerem napisane "megane" albo dopatrzysz się śladów rozpuszczalnika po ścieraniu napisów. Dlaczego? To chyba jasne, jakoś trzeba opisać części zamienne na rynku wtórnym. Auto ma prawie 5 lat i 25k przebiegu, znaczy że co? Nie było jeżdżone? A handlarz na święta chce być świętym mikołajem i przygotował prezent dla kupujących? Części metalowe, gdy auto stoi i nie jeździ rdzewieją jeszcze bardziej, zarówno w środku jak i na zewnątrz. Ja Ci nie mówie, żebyś nie kupował, tylko żebyś zadzwonił, pojechał, sprawdził, zbił cenę 16.000 i zobacz ile masz kasy na konieczny remont, który wyjdzie po "kilkutam" kilometrach. Ja kupiłem auto z historią, jego historię jeszcze odkrywam robiąc dokładne oględziny (prawowity właściciel nawet wszystkiego nie wiedział). Auto było trochę postukane, ale konstrukcja auta nie była naruszona. Dzisiaj kupisz i zrobisz wszystko, czasami warto zaryzykować. A z handlarzem też, można pogadać uczciwie, on chce sprzedać ty chcesz kupić. Tylko dobrze jest usłyszeć co kupujesz.

Pochwa...

Edytowane przez astrogoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia po co wypolerował na prawie lustro silnik? żeby ukryć wycieki? W takim aucie 25 tys. w 6 lat? Jak panda czy twingo to tak ale w megane? To chyba podejrzane i na kolor biały? To głownie przedstawiciele jedzą białymi samochodami i w roku robią min 50 max 100 tys. km.

Ten megane jest po wypadku w przodu, bo brak osłon na silniku i osłony silnika. Ph II niektóre nie miało tez na kierownicy chromowanej osłony na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za zainteresowanie.

maki99

 

Dodano: 07 sty 2013 - 15:37

Witam po raz kolejny. Chciałbym zapytać czy jest Ktoś z okolic kto mógłby obejrzeć tą renówkę. Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Prosze o ocenę megane z 2007r. będę wdzięczny za wszystkie opinie.Auto potrzebne na dojazdy do pracy (66 km codziennie), cały czas się zastanawiam. Clio, Twingo czy megane z gazem czy diesel? Dziękuję za podpowiedzi.

http://tablica.pl/oferta/renault-megane-expression-klima-tempomat-serw-2007-CID5-ID271fH.html#aefbd85a2c;r:;s:

Edytowane przez maki99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zawracaj sobie głowy... MII phI z 2003r z 150k kupisz od 14tyś zł w dobrym stanie, a nie z 2007 za niecałe 11tyś zł

 

Codziennie 66km - polecam diesel 1,9 - lato trasa ok.5,2L, zima ok.6,5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gościa w tym opisie fantazja poniosła....

fotele kubełkowe??? które to? szyby elektryczne i owszem, tylko przednie, lusterka sterowane mechanicznie, wewnętrzne zwykłe, klima ręczna, czy silnik 105KM nie powinien mieć 6 biegowej skrzyni i srebrnego kapselka na drążku zmiany biegów?? Gdzie fotka tego wyłącznika od kontroli trakcji??

Przeciwmgłowe przednie też by się czasami przydały. No i widać poprzedni właściciel był niezłym hardkorem, skoro i kołpaki każdy z innego kompletu... jak stan techniczny poza tym kiepskim wypasem jest OK, warto w tej cenie ten rocznik przygarnąć, na dojazd do pracy może być odpowiedni, jednak z odsprzedaniem takiego golasa może kiedyś być problem. Ludziska szybko się przyzwyczajają i przyswajają sobie, że w standardzie to już więcej powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-PERŁOWO BIAŁY METALIK" :D

 

sprzedawca bajkopisarz.

Sprawa, która chyba występuje tylko w renówkach: auto golas, lusterka sterowane patykami, brak halogenów itp, ale tempomat jest ;)

Moim zdaniem, to auto miał małą stłuczkę, albo jakiś problem z silnikiem i za grosze zostało sprzedane handlarzowi, któremu opłaca się tanio furę popędzić. Może też się okazać, że przebieg był taki, że nawet inżynierowie renault nie spodziewali się, że to auto tyle wytrzyma. Ja bym się nie skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył ma krzywo poskładany - nawet na tych zdjęciach robionych tosterem widać lekką przycierkę na nadkolu prawym tył (strona pasażera)

Kapsel na drążku skrzyni kiedyś był srebrny ale się wytarł :D

 

Postaraj się zdobyć VIN to poszperamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje samochód niewarty podróży z Zambrowa do Legnicy ;) Jakbyś miał go jeszcze w promieniu 100km to warto by się pofatygować;) A tak to strata czasu i pieniędzy pewnie.... Nikt nie sprzedaje dobrego samochodu za grosze, a ten wygląda na przyszykowany do sprzedaży "aby był"- już te różne kołpaki dają do myślenia - myślę że niespodzianek jest więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!