Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zablokowany Immo


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

"postaraj sie o 4-cyfrowy kod w serwisie,wprowadz go,zapal silnik,wyjmij bezpiecznik ALIM BC....., wloz go z powrotem i ciesz sie ze zaoszczedziles 100Euro na nowy kluczyk z serwisu reno,ale po odlaczeniu akumulatora immo sie uaktywnia wiec musisz powtorzyc zabieg.

megane 1,4e 96r, i zapomnialem dopisac ze moja renowka jezdzi juz tak 8 miesiecy"

 

Dzisiaj na jednym z forum znalazłem taką wypowiedź. Czy próbował ktos takiej sztuczki. przeciez takie cos załatwia praktycznie cały problem, bo przeciez nie codziennie odłączamy akumulator.

BTW: Napisał o tym kodzie bo pytający zgubił ostatni klucz i posiadał tylko zapasowy grot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj http://megane.com.pl/topic/337-kod-immobileizera-aktywacja-dzialanie-budowa-kluczyka/page__p__2346__hl__kod+immo__fromsearch__1#entry2346 tam jest program i opis co i jak żeby kod uzyskać za free :)

P.S. RENAULT nie reno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś czytał ten wątek który podlinkowałem to byś wiedział ze już paru ludzi go użyło z różnym skutkiem, jednym pomogło innym nie

Mnie przyjemność usunięcia immo kosztowała 250zł a wystarczy podłączyć CLIP i przeciąć dwa przewody w czarnej kostce w BSI (kolor przewodów to zielony i biały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten temat nie raz i nie znalazłem konkretnych odpowiedzi na pytania:

Witam.

 

1. Cy jesli mam wszystko sprawne to musze przed tym wszystkim wbijać kod wygenerowany przez programik do kodów czy wystarczy że otwieram normalnie auto.

2. Czy jesli jest juz nieaktywne immo to działa przycisk na desce do otwierania/ zamykania drzwi?

3. Czy jesli bede chciał znów uaktywnić immo to muszę przyuczać od nowa kluczyk kodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ostatnio parę razy zdażyło sie że moja megi nie chciała odpalić. Dwa razy trochę odczekałem, troche pochechłąłem rozprusznikiem i zatrybiła. ostatni raz gdy nie chiała odpailić to spróbowałem awaryjnego uruchomienia silnika przez kod i... odpalił, więc wnioskuje że to może zaczyna padać odblokowywanie immo. Długo nie mysląc postanowiłem spróbowac odłączenia immo prze sposób który jest opisany w moim poście na drugiej stronie. Niestety immo i tak się blokuje po 10 min. a kluczyk dalej działa i zamyka zamki

Czy ktoś już próbował tego sposobu? U mnie wszystko jest tak jak było opisane. Po wyciągnięciu bezpiecznika alim BC po paru sek. zaczyna migac kontrolka EKG po włożeniu go spowrotem dodatkowo zaczyna migac immo. Niestety po zgaszeniu auta nie moge go odpalić bo immo już się blokuje.

Edytowane przez marek24p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja mam podobny problem. Wczoraj usunięto mi IMMO i kazano odciąć 37 pin przy komputerze i podpiąć go normalnie do kostki i następnie akumulator i samochód miał odpalić a tu du.a do tego zaczęła mrugać żółta kontrolka z zygzakiem w środku jak włączę zaplon. O czym informuje ta kontrolka

Edytowane przez ostryo87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółta kontrolka z zygzakiem

Użyj opcji ;) i poczytaj.

Na ten temat już sporo napisano na forum a nikomu nie chce się przepisywać.

 

i kazano odciąć 37 pin przy komputerze

A co sami się bali zrobić dobrze robotę od początku do końca ;)

To jak, nieumiejętnie wycieli ci immoba to teraz nich ci cudotwórcy zrobią tak, aby odpalało ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze się bali tylko samochód stal pod domem a sam komputer zawiozlem. Co do żółtej migajacej kontrolki z zygzakiem to nie znalazłem,było napisane tylko o świecącej kontrolce z zygzakiem.Coś gdzieś wspomnieli ze migający zygzak to awaria-uszkodzenie IMMO.

 

Problem z głowy Komputer wyłapał błąd jak mechanik IMMO wyciął i musiałem zaprowadzić mu na holu i z podpiętym kompem do samochodu rozwiązał problem w 4 minuty... Oczywiście będę częściej używał opcji ;)

Edytowane przez ostryo87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!