Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Check injection po wymianie wtryskiwacza


okiokioki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Walczę z tym od jakiegoś czasu. Pewnego cudownego dnia pojawił się kompunikat "check injection" pojechałem do magika tam podłączono Bosha KTS i stwierdzono... wtryskiwacz drugi cylinedr do wymiany. Wtryskiwaczy wymieniłem po zrobieniu około 150 km znowy check.... . Ponowne wizyta u magika, znowu ten sam błąd ten sam błąd ten sam cylinder. Kupiłem regenrowany wtryskiwacz więc magik stwierdził że może być wlaniety. W ramach testu magik zamienił miejscami drugi z pierwszym . Kazał jezdzić.... po około 100 km znowu check..... Po podpięciu sie do komputera ten sam błąd w tym samym miejscu (czyli drugi cylinder a po zamianie wtryskiwaczy jeżeli ten był by uszkodzony powinien być na pierwszym). No to teraz padł pomysł sprawdzenia pompy. Pompa sprawdzon działa ok. Skasowano błąd i znowu 150 km i to samo. Teraz padł pomysł sprawdzenia przeowdów i kostek. Przejścia są wszystko działa poprawnie. Zaczynają mi powoli opadać ręce na ten błąd. Może ktoś z was ma jakiś pomysł co by jeszcze sprawdzić albo może polecić jakigoś magika z okolic Inowrocławia który to zdiagnozuje. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się wtryskiwacze są firmy Delphi tylko ... dlaczego po przełożeniu wtryskiwaczy z pierwszego cylindra na drugi i odwrotnie błąd wyświetlił sie znowu tylko na drugim wtryskiwaczu a nie na pierwszym bądź na pierwszym i drugim :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje KTS (to jest twór firmy Bosch) ja mam złe zdanie o tym sprzęcie bo kilku moich znajomych zawiódł. Jeżeli mechanik nie może sobie z tym poradzić ja bym poszukał kogoś z CLIP-em i doświadczeniem.

Nie wykluczam że KTS pokazuje dobrze a wina leży po stronie połączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!