Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning Megane III coupe GT


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie użytkowników forum. Jestem jego nowym użytkownikiem. Mam pytanie o chiptuning megane GT silnik TCE180. Jak dotąd żadna firma w okolicach Warszawy nie potrafi tego wykonać. Może znacie jakąś godną polecenia niekoniecznie w okolicach W-wy. Dzięki wiekie za pomoc.

Lulu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

tez jestem nowy i juz pisalem w innych postach, ale raczej bym polecal szukac zagranica. Sam szukalem, ale wprost po prostu nie ufam tym niby znawcom.

 

Pozdrawiam

 

Sick6

Coś kolega nieuważnie przeczytał regulamin. Należy stosować pl-literki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo to polskie firmy, może nie wszystkie, bazuja na sprowadzanych i już sprawdzonych rozwiązaniach, jechanie za granicę w tym celu raczej odpada. Widać, że jednak prawdziwdiwych specjalistów u nas brak. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cieżko z tym jest bo większość ludzi, którzy robią chip tuning mają diesle i te samochody są oklepane, ale mało w Polsce jest firm, których sie zajmują tuningiem aut sportowych lub czyms co ma więcej niż 150km :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Jaszpol z Łodzi? Wiem że robią 1,2TCE z Clio/Twingo i opierają się na V Techu.

Firmą któa podejmuje się wszystkiejo jest 44tuning z Opola :-D www.44tuning.pl ale czy ją polecać czy nie to nie wiem.

http://www.44tuning.pl/chip-tuning-renault...-2.0-tce-180-km

 

Przeczytaj i popraw zanim wyślesz :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

podzielę się z Wami moimi aktualnymi doświadczeniami z tuningu TCE180, zmieniłem turbinę na tą od RS, założyłem wydech od downpipe do końca 2,5cala, katalizator sportowy, wkładka filtru KN do tego modyfikacja wtrysku, wynik 241KM i 371Nm. czekam na pełny chip tuning, powinien dać ok. 270Km, tego oczekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to nie jest filozofia, turbina pasuje na zasadzie plug`n play, wydech w Eltecu, co do chip tuningu to nie jest koniec, dał na razie b. mało bo 7 koni i 30 Nm, sama turbina podniosła moc o 50 koni!!! ze 180 na 230 i moment z 300 na 339Nm. Może program z RS da więcej.

 

Dodano: 01 mar 2012 - 07:26

mam jeszcze założoną skrzynię biegów od RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!