Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning Megane III coupe GT


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem wracając z pracy mały tescik. Odcięcie mam przy jakieś 6,6tys obrotów. No i autko łapie prawie 110km/h. Trochę przecholowalem z tym 120. Moze licznik przeklamuje? Przyznał, ze wczesniej nie sprawdzalem do ilu się rozpedze na dwójce.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odcinki nie przesuwaliśmy, momentu obrotowego nie zostało zrobione przesadnie dużo bo jest więcej o około 30Nm w porównaniu do serii co nie jest zabójstwem dla sprzęgła. W w.w. przypadku widać sprzęgło było już w kiepskim stanie przed modyfikacją i tyle. Trochę kiepska sytuacja jak klient jeździ z naszą modyfikacją po innych firmach, tak się rodzą nowi specjaliści, na czyjejś ciężkiej pracy. Jesteśmy jedyną firmą w PL, która opracowała kompleksowe modyfikacje dla TCE i długo nikt tego lepiej nie ugryzie. Zawsze jesteśmy otwarci na pomoc i wgranie korekty z ograniczonym momentem maksymalnym to żaden problem i sprzęgło powinno przestać się ślizgać, przed modyfikacja rozmawialiśmy i nie było takich uwag żebyśmy gdzieś się ograniczali tylko, żeby zrobić co się bezpiecznie (dla silnika) da, a ten mamy sprawdzony na modyfikacjach ponad 300konnych. Gwarantuję, że nikt w PL i w europie Europie nie będzie w stanie zrobić TCE 180 na więcej niż 200-210km KM samym programem (układ wydechowy i intercooler też tu nic nie da).

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Panowie, uprzejmię proszę o poradę. 

 

Ostatnio postanowiłem wgrać chip do mojej Renault Megane GT 180 KM. 

Modyfikację robiłem w firmie V-tech. Przed zmianą okazało się, że na hamowni autko zostało zmierzone na 202 KM i 340 Nm, więc dostałem niezły "gratis" w serii. 

Niestety od razu po modyfikacji dostałem informację, że na hamowni zaczęło się ślizgać sprzęgło i niestety w V-techu nie byli w stanie zmierzyć efektu końcowego. 

Zapytałem i orientacyjnie moment może oscylować teraz w okolicy 390 Nm. 

 

Stąd moje pytanie: czy zmiana na nowe oryginalne sprzęgło powinna rozwiązań problem? (Być może samo sprzęgło padło na hamowni)

Czy jednak ta moc może okazać się zbyt duża dla oryginalnych części? I warto rozważyć np. obicie tarczy kevlarem? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukwronski napisał:

Stąd moje pytanie: czy zmiana na nowe oryginalne sprzęgło powinna rozwiązań problem?

(Być może samo sprzęgło padło na hamowni)

Zobacz ;  Mocniejsze sprzęgło do 2.0 TCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam

Proszę o informację ile można podnieść moc samym programem w Megane 3 GT220km ? 

 

Czy występowały Megane 3 GT220km nie kombi?

Na olx jest parę takich ogłoszeń np

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-gt220-2-0tce-5drzwi-navi-bose-serwisaso85tkm-szwajcar-jak-nowy-fv23-ID6Cxf9U.html?

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-gt220-sport-220km-polskora-klima-xenon-navi-tempomat-grzane-fotele-pdc-ID6CVlbV.html?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka Renault zdecydowanie lubi zaskakiwać swoich fanów i dla wszystkich, którzy od samochodu oczekują czegoś więcej, przygotowała model Megane GT220. Niemniej jednak czy rzeczywiście różni się on czymś od swojej podstawowej wersji i będzie w stanie zaskoczyć? Otóż jak najbardziej tak, ponieważ nie da się ukryć, iż GT220 może w wielu głowach nieźle namieszać. Warto wspomnieć, że jest to specjalna wersja modelu GT200 i dotyczy samochodów w wariantach: Grandtour, Hatchback oraz Coupe.

 

także w każdym wariancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!