Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ceny w ASO za części, a jakość


geforce_tm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

padły mi drążki w mojej Megance i myślę o wymianie w ASO ponieważ I właściciel serwisowałał to autko w ASO do momentu sprzedania.

Wykonałem tel. do ASO VipCar w Opolu z zapytaniem o cenkę i słyszę ~1000 zł , same drążki + robota...

Patrzę na ceny zamienników 90-110 zł? No więc nie ogarniam, albo tak ściągają kasę : (( albo te drążki w ASO są ze niezniszczalne...

 

Czy ktoś serwisuje w ASO lub serwisował i może wypowiedzieć się na temat jakości / ceny? Bo nie wiem, może z tymi zaminnikami jest coś nie tak? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso cena drążka 340zł x2

czyli 320zł robocizna z ustawieniem zbieżności.

Co do zamienników to kupić najlepiej od takiego producenta od którego renault stosuje na pierwszy montaż na lini.

W aso dopłacasz za znaczek i firmowe opakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie ogarniam, albo tak ściągają kasę : (( albo te drążki w ASO są ze niezniszczalne...

 

Zasada jest niestety taka, że po gwarancji ASO musisz omijać szerokim łukiem, chyba że masz kasy jak lodu i nie wiesz za bardzo co robić z pieniędzmi. :-D Ale w takim przypadku podam Ci na priv mój numer konta. :-D Ale wracając do tematu: w ASO Renault masz horrendalne ceny za części i robociznę. Jakość tej drugiej niestety odwrotnie proporcjonalna do ceny. Spróbuj zapytać ile kosztuje wymiana rozrządu z pompą wody, paskiem akcesoriów i płynem chłodzącym w ASO. Gwarantuję Ci, że taniej wychodzi serwis nowego mercedesa. Szukaj w okolicy sklepów z dobrymi częściami (na pewno są takie) oraz niezależnych warsztatów specjalizujących się w obsłudze francuskich aut. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!