Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Denerwujące usterki


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doradźcie co jest nie tak, miałem spalony komputer mechanik założył jakiś inny okazało się że nie od tego modelu musiał przelutowywać jakiś podzespuł kompa ze starego do nowego a ostatnio zaczeły występować usterki drobne po wizycie u mechanika wpierw padł czujnik odpowiadający za pokazywanie prędkości koszt nowego i wymiany 170 zł a teraz padł nawiew jeszcze nie działa na na żdnym stopniu regulacji (mam 4 stopniową regulacje) niewiem ile zaśpiewa mechanik ale auto wczoraj było na wymianie tegoż czujnika a mechanik jest cały czas w trakcie poszukiwania nowego kompa i tutaj moje pytanie czy komputer może wysyłać jakieś spięcia i powodować padanie tychże podzespołów czy może mechanik coś robi nie tak że się wszystko przepala. Jak cokolwiek grzebie to nigdy akumulatora nie odczepia raz tylko odczepił a auto już u niego stało już z 6 razy. Może trzeba zmienić mechanika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia123 ten mechanik jest w kłodawie przy kościele jak się jedzie na barlinek po lewej stronie, może są młodzi i ambitni ale auto nabawia się coraz nowszych usterek po wizycie u niego, a wybrałem ten warsztat bo wizja cholowania auta przez rondo santockie na zakanale mnie przeraziła a ten był najbliżej...

 

[ Dodano: 2007-08-28, 12:26 ]

no i zrobione powiedział że się usmarzyła jakaś skrzynka pod tą z bezpiecznikami no i przerobił na krótko koszt 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, czym predzej zmien mechanika. Ten czlowiek chyba nie wie jak sie zabierac do naprawy takiego samochodu i nie uwłaczajac mu pewnie jego stopien ewolucji napraw samochodów zatrzymal sie na "maluchach". Moj serwis odłacza akumulator od obwodow samochodu nawet jak zmieniali mi wkładki hamulcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!