Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam następujący problem zauważyłem że z przodu od strony pasażera pojawiają się mokre plamy/krople wody (najczęściej podczas szybkiej jazdy z włączoną klimą). Zabrałem się do rozebrania schowka samochodowego i prawdopodobnie znalazłem miejsce wycieku moim zdaniem wyciek pojawia się z miejsca w które jest wsunięty filtr kabinowy, ponieważ po wyciągnięciu filtra był on u dołu wilgotny jak i miejsce w które się go wsuwa. Sprawdziłem podszybie czy tam nie przytkało się coś ale woda ścieka aż miło. I tu pojawia się moje pytanie jak pozbyć się tego wycieku czy jest gdzieś coś niedrożne jeśli tak to co? a może coś innego? Gdzie szukać rozwiązania?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz drożny odpływ z klimatyzacji pod podwoziem, czy kapie woda podczas włączonej klimy a zwłaszcza na postoju i przy ruszaniu :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem coś jeszcze, poszedłem do auta ściągnąłem osłonkę i włożyłem rękę pod skraplacz jest tam bardzo dużo wody jestem niemal pewny ze odpływ od skraplacza poza auto jest zapchany i stoi w nim woda pytanie moje gdzie znajdę jego początek (tego skraplacza) i czym przetkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś użył :applause:, choć wystarczyło spojrzeć na tematy w dziale w którym piszesz, znalazłbyś ten wątek. Wystarczy przeczytać!

 

Zamykam, żeby kolejny raz nie przepisywać tego co już inni napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!